PĀRGĀJIENS APKĀRT IBIZAS SALAI

260 km / 10 dienas / 26 km dienā

 

PAR NOMETNI

Pavisam cita Ibizas pasaule, ko šeit nepiedāvās neviens klasiskais tūrisma ceļvedis. Mūs sagaida 260 km garš neaizmirstams pārgājiens apkārt visai salai - pa nomaļām takām, pāri kalniem, gar klintīm, cauri mežiem un vientuļiem krastiem. 10 dienas, nakšņojot tikai zem klajas debess, mēs piedzīvosim burvīgo salas dabas pasauli, vietu, kas, pēc senajiem rakstiem un nostāstiem, reiz būšot pēdējais patvērums uz zemes.
 
Nesteidzoties un dienā noejot tikai aptuveni 26 km, šāds gājiens būs pa spēkam gandrīz jebkuram. Pārgājienā dosies Fitness ABC komanda Viesturs un Viktors, kuri 10 dienas būs jūsu “treneri”, “psihologi” un “gidi”. Tieši Viktors ir teju 10 gadus pavadījis Ibizas salā, strādājot par gidu lielās kompānijās, un, pateicoties viņa pieredzei un personiskajam entuziasmam par Ibizas dabu un vēsturi, neviens no īpašajiem salas nostūriem mums nepaliks neapciemots un neaprakstīts. 

 

GRŪTĪBAS PAKĀPE

 

NORISES DATUMI

2019. g. 22. aprīlis – 3. maijs

 

PIETEIKŠANĀS

Raksti e-pastu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Vietas rezervāciju nometnē garantē iepriekš iegādātās avio biļetes, kas ir kā apliecinājums, ka tiešām būsi braucējs. Avio biļešu sarakstu meklē zemāk. Maza grupa, vietu skaits ierobežots. 

 

SAGATAVOŠANĀS

Kopā ar dalībniekiem mēs vienosimies par sagatavošanās lekciju un nelielu pārgājienu mums visiem izdevīgākajā laikā pirms ceļojuma. Ja dzīvo tālāk, tad nesatraucies, jo mēs Tev visu izstāstīsim atsevišķi. Sagatavošanās notiks pāris nedēļas pirms brauciena.

 

DALĪBAS MAKSA UN TAJĀ IEKĻAUTAIS

380 EUR + avio (+-300 EUR)

Iekļauts: sagatavošanās pārgājiens un apmācība Latvijā, 2 treneru pavadība un klātbūtne visu pārgājiena laiku, pieredzējuša, profesionāla Ibizas gida pavadība visu pārgājiena laiku, nakts mītnes pirmajā un pēdējā dienā pilsētā, transfēri no/uz lidostu. 
 
Nav iekļauts: avio biļetes, ēdināšana, dzeramais ūdens, jebkādas papildu aktivitātes, apdrošināšana.  
 

 

APMAKSAS VEIDS

 

Pilna dalības maksa jāmaksā tikai ierodoties Ibizā. 30 dienas pirms ceļojuma ir jāiemaksā 50 EUR drošības naudu viesnīcas rezervācijām.

 

CEĻOJOT UZ IBIZU

Latvijas Republikas pilsoņiem iebraukšanai un ceļojumam pa Ibizu nav nepieciešama vīza. Pasei ir jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. 

 

KĀPĒC AR MUMS? 

Kopā ar jums dosies divi pieredzes bagāti puiši, kuri ir lietpratēji savās jomās. Viktors ir teju 10 gadus darbojies Ibizas salā kā gids un jau labi pārzina šo maršrutu, bet Viesturs ir lielisks motivātors, viens no populārākajiem treneriem Latvijā un Veselības gada balvas laureāts. 

 

 

NAKŠŅOŠANA

Tikai un vienīgi zem debesīm un zvaigznēm! Jā, tas ir daudz vērtīgāk un pat vienkāršāk nekā šķiet – nebūs nepieciešamas pat teltis, jo naktis ir siltas. Nakšņošana zem klajas debess ir labākā izvēle ne vien tāpēc, ka tā ir pārgājienu jēga, bet arī tāpēc, ka Ibizas salā viesnīcas ir ekstra dārgas un tādi tēriņi vienkārši nav nepieciešami. 
Kas un kā labāk par gulēšanu ārā – to mēs rūpīgi izklāstīsim dalībniekiem mūsu sagatavošanās procesā. Par dušu un labierīcībām nav jāsatraucas, jo pirms 1000 gadiem cilvēkiem arī tādu nebija, bet dzīve noritēja, tomēr, ja nu kas, tad uz salas ir vairāk kā 25 pludmales, kas mums būs ceļā un kur būs pieejamas šīs lietas. 
 

ĒDIENS

Katrs dalībnieks pats rūpēsies par savas apetītes remdēšanu pārgājiena laikā. Ko un kā labāk ēst tiem, kas nav pārgājienu lietpratēji, mēs paskaidrosim pārgājiena laikā. Izmaksas vienai ēdienreizei var būt ļoti dažādas. Piemēram, iedomājies situāciju, ka tu ej mūsu pārgājienu KOLKA – LIETUVA (260 km) Latvijā un nonāc, piemēram, Pāvilostā. Tev ir izvēle – TOP veikals, kur vienkāršu pārtiku paēst var par 3 EUR, vai pludmales kafejnīca, kur paēst var par 13 EUR. Ibizā būs līdzīgi! Fitness ABC vienmēr izvēlēsies pirmo variantu, bet nekad nenoliegs arī otro. 
 

LĪDZI SOMĀ

Arī par šo mēs ar dalībniekiem runāsim tikai sagatavošanās procesā. Tajā sarakstā nebūs nekā tāda, kas katram mājās jau nebūtu vai nebūtu iespējams aizņemties no draugiem vai lēti iegādāties budžeta klases veikalos. Dalībniekiem noteikti būs nepieciešama liela un ērta pārgājienu mugursoma, jo savu bagāžu katram būs jānes pašam. 
 

VAI TAS IR PRIEKŠ TEVIS?

Mūsu uzdevums ir panākt to, lai tu kopā ar mums sasniegtu sev nostādīto mērķi, bet tev pašam ir jāprot pienācīgi sevi novērtēt, lai nerastos pārpratumi un jāsaprot, ka šis noteikti nav komforta pasākums. Fitness ABC vienmēr ir par saliedētību, komandas darbu un galvenais- vienlīdzību, un tas nozīmē, ka vājākais ir stiprākais un stiprākais ir vājākais, un neviens nekad netiks atstāts vai aizvainots. Ja tu esi no tiem, kam patīk izrauties no komandas, steigties uz priekšu un pazust no pārējiem, tad šis gājiens nebūs tev. Ja tu esi no tiem, kas vēlas ar kādu sacensties, tad mums ir citi pasākumi ar šādu kilometrāžu, kur mēs labprāt tevi izaicinātu uz sacensību gan ātrumā, gan izdzīvošanā, bet tā noteikti nav Ibiza. 
 
Lai gan 26 km dienā 10 dienas var likties fiziski vienkāršs uzdevums ķermenim, tas kādam var būt sarežģīts mentāli. Fitness ABC komanda apņemas būt tavi “treneri”, “psihologi” un “mentori”, bet mēs nekad nebūsim tavs “apkalpojošais personāls” vai tie, uz ko tu varēsi izlādēt savas dusmas un nevarēšanu. Pirms piesakies, apdomā to, jo īpašos gadījumos izslēgt no komandas mēs varam pat pārgājiena norises laikā.
 

PĀRIS VIETAS IBIZĀ, KURAS IR VĒRTS PIEMINĒT JAU TAGAD. SKATIES BILŽU GALERIJU: 

 

 

KONTAKTI:

Jautājumiem:
fitnessabc.lv@gmail.com

Fitness ABC vadītājs:
Viesturs Saldavs

mob.: +371 28389159

 

    #PADOTIESAIZLIEGTS