SPORTS UN ATPŪTA
MALDĪVU SALĀS

7 naktis vienā no pasaules skaistākajām pludmalēm

 

NORISES DATUMI

2018. g. 02. - 10. novembris - 0 vietas.
2018. g. 09. - 17. novembris - 0 vietas.

2019.g. 09. - 17. februāris - ir brīvas vietas.

 

DALĪBAS MAKSA UN TAJĀ IEKĻAUTAIS

620 EUR + avio ( ~ 630 EUR)  = dzīvošana istabiņā trijatā, transfēri no/uz lidostu, snorkolēšana, braucieni uz blakus salām, pārgājiens uz blakus salu, pikniks uz neapdzīvotas salas, sporta un fitnesa aktivitātes, ēdināšana 3 reizes dienā. Nav slēptu izmaksu nometnes laikā. 
690 EUR + avio = ja vēlies, dzīvošana istabiņā divatā.
 
Nav iekļauts: avio biļetes, ceļojuma apdrošināšana, suvenīri, papildus aktivitātes.
 
Ja vēlies Maldīvu salās palikt ilgāk par nometnes laiku, Tev ir tāda iespēja. Jautā rakstot mums e-pastu. 

 

PAR NOMETNI

7 naktis Maldīvu salās, Fulhadhoo salā - saule gada garumā, dzidri zils ūdens, sniegbaltas pludmales smiltis, neaprakstāma paradīzes sajūta un miers. Mēs dzīvosim pludmalē, kas oficiāli ir atzīta par vienu no pasaules skaistākajām. 
 
  • Snorkelēšana (ūdens niršana) krastā un no laivas - zemūdens pasaule;
  • Braucieni ar laivu uz blakus salām, un pikniks uz neapdzīvotas salas; 
  • Neparasts pārgājiens pa Indijas okeānu uz blakus salu - video;
  • Pastaigas un skrējieni pa džungļiem;
  • fitnesa treniņi, peldes, pludmales volejbols, stafetes un citas spēles;
  • kontakts ar vietējiem iedzīvotājiem un tikai autentiskā Maldīvu pasaule;
  • brīvais laiks papildu aktivitātēm (nav iekļauts) - ūdensmocis, kanoe laivas, SUP,  zvejošana utt.
  Nometne ir paredzēta ikvienai fiziskajai sagatavotībai. Emocijas no aizvadītajām nometnēm lasi šeit.

 

GRŪTĪBAS PAKĀPE

 

APMAKSAS VEIDS

 

Dalības maksa jāmaksā tikai ierodoties Maldīvu salās. Nav priekšapmaksas, tādējādi ir iespējams laicīgi pieteikties un līdz ceļojumam iekrāt attiecīgo summu.

 

CEĻOJOT UZ MALDĪVU SALU REPUBLIKU

Latvijas pilsoņi un nepilsoņi Maldīvu salās var ieceļot bez vīzas. Pasei ir jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.
 

Pieteikšanās

Raksti e-pastu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Vietas rezervāciju nometnē garantē iepriekš iegādātās avio biļetes, kas ir kā apliecinājums, ka tiešām būsi braucējs. Avio biļešu sarakstu meklē zemāk blakus galerijai.

Mēs arī piedāvājam iespēju Maldīvu salās palikt ilgāk par nometnes laiku. Jautā rakstot mums e-pastu. 

 

 

 

 

Klimats

Maldīvu salu klimats neprasa komentārus. Ūdens temperatūra parasti ir aptuveni 28 grādi, ūdens vienmēr ir silts kā piens. Gaisa temperatūra visu gadu pie 30 grādiem, vakarā ne mazāk kā 28 grādi. Dalībniekiem noteikti ir jāņem līdzi stiprāko sauļošanās krēmu.

Līdzi somā

Sporta apavi, pludmales apavi, peldkostīms, vasarīgas un vieglas drēbes. 
 

Dzīvošana

Mēs dzīvosim Fulhadhoo salā, kurā ir 1,5 km gara pludmale. Aplūko fantastiskās bildes no Fulhadhoo salas apakšsadaļā - galerija. Pēc respektablā Kanādas tūrisma avotu novērtējuma, Fulhadhoo sala ieņem 22. vietu TOP 50 pasaules labāko pludmaļu sarakstā. Lūk, raksts no žurnāla FORBES
 
Mēs nakšņosim elegantā viesu mājās tikai 200 m attālumā no Indijas okeāna krasta. Katrā istabiņā dzīvos 3 dalībnieki, bet par papildu piemaksu ir iespēja dzīvot arī divatā. Viesu majās būs gan Wifi, gan citas ērtības. 

 

SNORKELĒŠANA

Viena no pazīstamākajām zemūdens aktivitātēm. Īpaši Maldīvu salās, kas ir pazīstama ar dzirdu, caurspīdīgi zilu Indijas okeāna ūdeni un apbrīnojami krāsainu zemūdens pasauli. Cilvēks pa ūdeni pārvietojas, peldot tieši zem ūdens virsmas. Snorkelēšanas maska nodrošina iespēju atrasties zem ūdens joprojām brīvi elpojot, lai netraucēti varētu vērot zemūdens dzīvi - koraļļu rifi, simtiem mazu krāsainu zivtiņu, bruņurupuči, mantas utt., kāds dabai būs noskaņojums. Mēs dosimies izbraucienā ar laivu, lai peldētu tieši snorkelēšanai izmeklētās vietās. Nodarboties ar šo aktivitāti salas krastā varēs arī jebkurā no brīvajiem brīžiem, nepieciešamais ekipējums mums būs pieejams visu nometnes laiku.
 

BRAUCIENS UZ BLAKUS SALĀM

Dosimies apskatīt arī 2 apdzīvotās blakus salas, laiku pavadot ļoti laiski un nesteidzīgi. Katrai no salām ir savas īpašības, krasta forma, izliekumi, būves uz tām u.c. Šī aktivitāte būs vienkārši ziņkāres apmierināšana, kontakts ar vietējiem iedzīvotājiem un dabas izbaudīšana.
 

BRAUCIENS UN PIKNIKS UZ NEAPDZĪVOTAS SALAS

Maldīvijā ir vairāk kā 1192 mazas salas un lielākā daļa no tām ir neapdzīvotas. Mēs dosimies ekskursijā uz salu, kur nedzīvo neviens cilvēks. Uz tās mēs labi pavadīsim laiku, to izpētot, sauļojoties, uzņemot neaizmirstamus foto mirkļus, spēlējot spēles un ieturot pikniku.

PĀRGĀJIENS UZ BLAKUS SALU

Iespējams visneparastākais un eksotiskākais pārgājiens pasaulē - video. Dienas karstākajā laikā ūdens līmenis mēdz būt tik zems, ka ir iespējams aiziet uz tuvāko blakus salu ar kajām (3km vienā virzienā). Protams, šī aktivitāte ir paredzēta tikai drosmīgākajiem. 
 

SPORTA AKTIVITĀTES UN SPĒLES

Katrs rīts mums sāksies ar nelielu rīta rosmi pirms brokastīm, kas nav obligāti. Tā kā ūdens krastā ir vienmēr silts, šajos treniņos centīsimies ūdenī atrasties pēc iespējas vairāk. Brīvajā laikā mēs spēlēsim pludmales volejbolu, futbolu, stafetes un dažādas citas spēles (kopā ar vietējiem iedzīvotājiem), dosimies pastaigās un skrējienos (pēc katra spējām) pa salu un ap salu. Sporta aktivitātes nav obligātas, un, ja kāds jutīsies noguris no tām, droši varēs atveltīt laiku priekš sauļošanās. 
 

PAPILDUS AKTIVITĀTES PAR PAPILDUS PIEMAKSU

Uz Fulhadhoo salas būs iespējams:
Kanoe laivas: 15 USD / 2 h 
Izbraukt ar ūdens motociklu:  50 USD / 30 min
Braukt ar SUP dēli:  tiks precizēts 
 

VIETĒJĀ VALŪTA UN KABATAS NAUDA

Vietējā valūta ir rufijas, bet tūristiem tās nebūs nepieciešamas. Visur var norēķināties ar dolāriem. Tiem, kurus interesē suvenīri, piemēram, magnētiņi (5-7 USD) ieteicams ņemt līdzi sīkās USD banknotes, jo atlikums tiks izdots rufijos. Fulhadhoo salā būs veikals, kur varēs iegādāties saldumus un atspirdzinošos dzērienus. Nometnes laikā nav slēptu papildus izdevumu, tāpēc, ja neplāno ēst saldumus, braukt ar ūdens motociklu vai lidot ar gaisa paraplānu, Tev papildu nauda nebūs nepieciešama. Ja plāno papildus aktivitātes, tad līdzi ņem vismaz 100 USD. 

 

 

 

 

 

KONTAKTI:

Jautājumiem:
fitnessabc.lv@gmail.com

Fitness ABC vadītājs:
Viesturs Saldavs

mob.: +371 28389159

 

    #PADOTIESAIZLIEGTS