SPORTS UN ATPŪTA
MALDĪVU SALĀS

7 naktis vienā no pasaules skaistākajām pludmalēm!

 

NORISES DATUMI

2018. g. 02. - 10. novembris - 0 vietas.
2018. g. 09. - 17. novembris - ir brīvas vietas

2019.g. 09. - 17. februāris - ir brīvas vietas.

 

DALĪBAS MAKSA UN TAJĀ IEKĻAUTAIS

620 EUR + avio ( ~ 650 EUR)  = dzīvošana istabiņā trijatā, iekļauts viss programmā minētais, ēdināšana 3 reizes dienā, transfēri. Nav slēptu izmaksu nometnes laikā. 
690 EUR + avio = ja vēlies, dzīvošana istabiņā divatā.
Nav iekļauts: avio biļetes, ceļojuma apdrošināšana, suvenīri, papildus aktivitātes, kas nav programmā.
 
Ja vēlies Maldīvu salās palikt ilgāk par nometnes laiku, Tev ir tāda iespēja. Jautā rakstot mums e-pastu. 

 

PAR NOMETNI

7 naktis Maldīvu salās - saule gada garumā, dzidri zils ūdens, sniegbaltas pludmales smiltis, eksotika, neaprakstāma paradīzes sajūta un miers. Mēs dzīvosim pludmalē, kas oficiāli ir atzīta par vienu no pasaules skaistākajām. 
  - Snorkelēšana (ūdens niršana) krastā un no laivas - zemūdens pasaule, koraļļu rifi, krāsainās zivtiņas, mantas un bruņurupuči;
  - Braucieni un pikniki uz blakus salām, un neapdzīvotas salas
  - Pastaigas un skrējieni pa džungļiem;
  - Fitnesa treniņi, peldes, pludmales volejbols, stafetes un citas spēles
  - Veselīga un eksotiska ēdināšana 3 reizes dienā
  - Brīvais laiks sev, saulei vai kādam citam.  
 
Nometne ir paredzēta ikvienai fiziskajai sagatavotībai, bet stiprākie, kas vēlēsies sevi izaicināt, varēs mēģināt saviem spēkiem aizpeldēt līdz tuvākajai kaimiņu salai (1,9 km), izmantojot tikai glābšanas vestes.

 

GRŪTĪBAS PAKĀPE

 

APMAKSAS VEIDS

 

Dalības maksa jāmaksā tikai ierodoties Maldīvu salās. Nav priekšapmaksas, tādējādi ir iespējams laicīgi pieteikties un līdz ceļojumam iekrāt attiecīgo summu.

 

CEĻOJOT UZ MALDĪVU SALU REPUBLIKU

Latvijas pilsoņi un nepilsoņi Maldīvu salās var ieceļot bez vīzas. Pasei ir jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām.
 

Pieteikšanās

Raksti e-pastu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Vietas rezervāciju nometnē garantē iepriekš iegādātās avio biļetes, kas ir kā apliecinājums, ka tiešām būsi braucējs. Avio biļešu sarakstu meklē zemāk blakus galerijai.

Mēs arī piedāvājam iespēju Maldīvu salās palikt ilgāk par nometnes laiku gan uz Fulhadhoo salas, gan uz citām salām. Jautā rakstot mums e-pastu. 

 

 

 

 

NOMETNES PLĀNS

Pirmā diena: Ielidojam Maldīvijā. Transfērs ar ātrlaivu līdz Fulhadhoo salai. Brauciens būs 2h garš un ir liela iespēja, ka tā laikā mēs redzēsim peldošos delfīnu barus. Ierodamies salā. Ēdam pusdienas. Iepazīstam nometnes dalībniekus. Iepazīstam salas teritoriju. Brīvi pavadām laiku, atpūšoties no garā ceļa. Vakariņas. Vakara spēles un peldes Indijas okeānā. 
Otrā diena: Rīta rosme. Brokastis. Dodamies snorkelēt no krasta. Brīvais laiks. Pusdienas. Pludmales volejbols un citas spēles. Brīvais laiks. Vakariņas. Vakara spēles. 
Trešā diena: Rīta rosme. Brokastis. Ekskursija uz neapdzīvotu salu, salas izpēte, spēles, pikniks. Dodamies atpakaļ, brīvais laiks. Vakariņas. Vakara spēles. 
Ceturtā diena: Rīta rosme. Brokastis. Pārgājiens apkārt Fulhadhoo salai. Brīvais laiks. Pusdienas. Pludmales volejbols un citas spēles. Brīvais laiks. Vakariņas. Vakara spēles. 
Piektā diena: Rīta rosme. Brokastis. Ekskursija uz blakus salām, salas izpēte, spēles, pikniks, brīvais laiks. Dodamies atpakaļ uz mūsu salu. Pludmales volejbols un citas spēles. Vakariņas. Vakara spēles. 
Sestā diena: Rīta rosme. Brokastis. Dodamies snorkelēt no laivas. Brīvais laiks. Pusdienas. Brīvais laiks. Pludmales volejbols un citas spēles. Vakariņas. Vakara spēles. 
Septītā diena: Rīta rosme. Brokastis. Dodamies snorkelēt no krasta. Brīvais laiks. Pusdienas. Mūsu sporta aktivitāšu fināls. Nometnes dalībnieku apbalvošana. Brīvais laiks. Dalāmies ar iespaidiem, bildēm. Vakariņas. Gatavojamies doties mājās.
Astotā diena: Dodamies mājās. Iespējams, ka ceļā atkal redzēsim peldošos delfīnu barus.
Piezīme: Tie, kas būs gatavi, mēģināt saviem spēkiem aizpeldēt uz tuvāko kaimiņsalu, to kopā varēsim mēģināt kādā no brīvajiem laikiem, kā arī krasta snorkelēšanai nepieciešamais ekipējums būs pieejams jebkurā brīdī bez papildu piemaksas. Papildu aktivitāšu (ūdens motocikli, Sup dēļi, gaisa paraplāns) cenas, kas nav iekļautas programmā, meklē apraksta beigās.
Programmas galveno aktivitāšu secība pa dienām var mainīties vietām.

 

Klimats

Ūdens temperatūra parasti ir aptuveni 28 grādi, ūdens vienmēr ir silts kā piens. Gaisa temperatūra visu gadu pie 30 grādiem, vakarā ne mazāk kā 26 grādi.  

 

Līdzi somā

Sporta apavi, pludmales apavi, peldkostīms, vasarīgas un vieglas drēbes. 
 

Dzīvošana

Mēs dzīvosim Fulhadhoo salā, kurā ir 1,5 km gara pludmale. Aplūko fantastiskās bildes no Fulhadhoo salas apakšsadaļā - galerija. Pēc respektablā Kanādas tūrisma avotu novērtējuma, Fulhadhoo sala ieņem 22. vietu TOP 50 pasaules labāko pludmaļu sarakstā. Lūk, raksts no žurnāla FORBES
 
Mēs nakšņosim trīs dažādās, elegantās viesu mājās, kas atrodās blakus viena otrai un tikai 200 m attālumā no Indijas okeāna krasta. Katrā istabiņā dzīvos 3 dalībnieki, bet par papildu piemaksu ir iespēja dzīvot arī divatā. Viesu majās būs gan Wifi, gan citas ērtības. Bildes meklē - galerija.
 

Ēšana

Vietējā šefpavāra virsvadībā katru dienu tiek ieturētas trīs maltītes. Visas mūsu ēdienreizes būs veselīgas, uzturvielām bagātas un pagatavotas tikai no svaigiem produktiem. Āzijas augļi - papaija, marakuja, ananāsi, banāni, arbūzi uc. Īpaši ekskluzīvi būs tādu šķirņu zivju ēdieni, kurus Eiropā atrast ir gandrīz neiespējami. Protams, padomāts būs arī par veģetāriešiem un vegāniem. Dalībniekiem būs iespējams pasūtīt papildu augļus arī ārpus ēdienreizēm (3 - 7 USD/ 1 kg).

 

DELFĪNI

Peldoši delfīnu bari Maldīvijas Indijas okeānā nav nekāds retums. Pastāv liela iespēja, ka mēs tos novērosim 2h brauciena laikā ar ātrlaivu uz vai no Fulhadhoo salas. Dabas dzīve ir neparedzama un šie delfīni ir brīvi, tāpēc mums atliek tikai turēt īkšķus, ka mums paveiksies.
 

SNORKELĒŠANA

Viena no pazīstamākajām zemūdens aktivitātēm. Īpaši Maldīvu salās, kas ir pazīstama ar dzirdu, caurspīdīgi zilu Indijas okeāna ūdeni un apbrīnojami krāsainu zemūdens pasauli. Cilvēks pa ūdeni pārvietojas, peldot tieši zem ūdens virsmas. Snorkelēšanas maska nodrošina iespēju atrasties zem ūdens joprojām brīvi elpojot, lai netraucēti varētu vērot zemūdens dzīvi - koraļļu rifi, simtiem mazu krāsainu zivtiņu, bruņurupuči un mazās haizivis. Mēs dosimies izbraucienā ar laivu, lai peldētu tieši snorkelēšanai izmeklētās vietās. Nodarboties ar šo aktivitāti salas krastā varēs arī jebkurā no brīvajiem brīžiem, nepieciešamais ekipējums mums būs pieejams visu nometnes laiku.
 

BRAUCIENS UZ BLAKUS SALĀM

Dosimies apskatīt arī kādu apdzīvoto blakus salu, laiku pavadot ļoti laiski un nesteidzīgi. Katrai no salām ir savas īpašības, krasta forma, izliekumi, būves uz tām u.c. Šī aktivitāte būs vienkārši ziņkāres apmierināšana un dabas izbaudīšana.
 

BRAUCIENS UN PIKNIKS UZ NEAPDZĪVOTAS SALAS

Maldīvijā ir vairāk kā 1192 mazas salas un lielākā daļa no tām ir neapdzīvotas. Mēs dosimies ekskursijā uz salu, kur nedzīvo neviens cilvēks. Uz tās mēs labi pavadīsim laiku, to izpētot, sauļojoties, uzņemot neaizmirstamus foto mirkļus, spēlējot spēles un ieturot pikniku.
 

SPORTA AKTIVITĀTES UN SPĒLES

Katrs rīts mums sāksies ar nelielu rīta rosmi pirms brokastīm, kas nav obligāti. Tā kā ūdens krastā ir vienmēr silts, šajos treniņos centīsimies ūdenī atrasties pēc iespējas vairāk. Brīvajā laikā mēs spēlēsim pludmales volejbolu, futbolu, stafetes un dažādas citas spēles, dosimies pastaigās un skrējienos (pēc katra spējām) pa salu un ap salu. Spēcīgākie indivīdi, kuri vēlēsies sevi izaicināt, varēs mēģināt saviem spēkiem aizpeldēt uz tuvāko kaimiņsalu, protams, ar glābšanas vestēm. Sporta aktivitātes nav obligātas, un, ja kāds jutīsies noguris no tām, droši varēs atveltīt laiku priekš sauļošanās. 
 

PAPILDUS AKTIVITĀTES PAR PAPILDUS PIEMAKSU

Uz Fulhadhoo salas būs iespējams:
Izbraukt ar ūdens motociklu:  25  USD (20 e)/25 min
Braukt ar SUP dēli:  tiks precizēts 
Lidot ar gaisa paraplānu:  175 USD (140 e) 
 
 

VIETĒJĀ VALŪTA UN KABATAS NAUDA

Vietējā valūta ir rufijas, bet tūristiem tās nebūs nepieciešamas. Visur var norēķināties ar dolāriem. Tiem, kurus interesē suvenīri, piemēram, magnētiņi (5-7 USD) ieteicams ņemt līdzi sīkās USD banknotes, jo atlikums tiks izdots rufijos. Ārpus ēdienreizēm papildus varēs pasūtīt Āzijas augļus, kā arī Fulhadhoo salā būs veikals, kur varēs iegādāties saldumus un atspirdzinošos dzērienus. Nometnes laikā nav slēptu papildus izdevumu, tāpēc, ja neplāno ēst saldumus, braukt ar ūdens motociklu vai lidot ar gaisa paraplānu, Tev papildu nauda nebūs nepieciešama.

 

 

 

 

 

KONTAKTI:

Jautājumiem:
fitnessabc.lv@gmail.com

Fitness ABC vadītājs:
Viesturs Saldavs

mob.: +371 28389159

 

    #PADOTIESAIZLIEGTS