PLUDMALES PĀRGĀJIENS
"RĪGA - IGAUNIJA"

Nedēļas nogale, kuru aizmirst būs neiespējami!

 

MARŠRUTS

Vecāķu pludmale- Igaunijas robeža Ainažos

 

MARŠRUTA GARUMS

120 km

 

GRŪTĪBAS PAKĀPE

 

STARTA PUNKTS UN NORISES LAIKS

Vecāķu pludmales krasts. 2018. gada vasara.

 

FINIŠA LAIKA LIMITS

48 h, lai mēs Tevi sagaidītu finišā.

 

MARŠRUTA CEĻŠ

Pludmales krasts. 

Ostas un lielās upes dalībnieki apiet pa tuvākajiem ceļiem, kas ir iezīmēti kartē, kuru saņems katrs dalībnieks. Uzdevums - turēties pēc iespējas tuvāk krastam.

Katram dalībniekam ir savs iešanas temps. Dalībnieki tiek sagaidīti atpūtas punktos un finišā ar apsveikumiem.

 

ATPŪTAS PUNKTI

2 pasākuma oficiālie atpūtas punkti, kuros būs iespēja būvēt teltis, uzpildīt ūdens un saņemt ēdienu ( ­­~ 50km; 90km ).

 

PASĀKUMĀ

Medaļas visiem dalībniekiem, kuri laikā sasniegs finišu. Brīvās izvēles uzdevums pārgājiena laikā, kur būs iespēja izcīnīt balvas. Lai gan dalībnieki netiek aicināti sacensties, ātrākie tiks godalgoti.

 

 

------------------------------------

    Aiziet ar kājām no Rīgas uz citu valsti ne katrs spēj uzdrīkstēties, bet sakožot zobus, sakopojot visus spēkus un noticot sev, cilvēkam tas ir iespējams! 48 stundu laikā to spēj vidēji sagatavoti cilvēki, ja kāds to spēs 2x ātrāk - viņa vārds tiks publicēts un celts godā.

    Būsim ļoti atklāti - šis ir grūts pasākums. Iespējams, kādam tas būs grūtākais, ko viņš dzīvē ir mēģinājis paveikt. Tomēr, lai dzīvotu ar apziņu, ka esi aizgājis no Rīgas līdz Igaunijai ar savām kājām - vairāk kā vērts! 

    Dalībnieki sāk iet no Vecāķu pludmales, vietas, kur notiek Fitness ABC pludmales treniņi. Pārgājiena laikā dalībniekiem būs jāapiet Gaujas izteka, Zvejniekciema osta, Salacgrīvas osta, niedru krasti, Kuivižu osta un jāpārbrien desmitiem mazu upīšu. Dalībnieki saskarsies ar grūtībām - akmeņainiem krastiem, purviem, vietām, kur iet gar krastu būs ļoti grūti, tomēr, dalībnieku uzdevums paliek turēties tuvāk krastam, censties ievērot maršruta norādes un neparko neļaut maršrutam sevi salauzt. Dalībnieki ceļā sastaps daudzus Latvijas dabas un kultūras brīnumus - Šamanistānu, Lauču akmeni, Ķurmraga bāku, Veczemju klintis, Randu pļavas, Saules akmeni, desmitiem vēsturiskas zvejnieku saimniecības un pašu pludmali, kura noieto kilometru laikā mainīsies savā romantikā. Dalībnieki būs liecinieki 2 brīnišķīgiem saulrietiem dažādās pludmalēs un, protams, pašā pārgājiena finišā - ievērtēsim, kāda ir pludmale mūsu tuvākajiem kaimiņiem igauņiem!

    Katram dalībniekam tiks izdalīta karte ar norādēm, kā pareizi apiet lielās upes, ostas un atrast maršruta atpūtas bāzes. Atpūtas bāzēs dalībnieki drīkstēs uzcelt sev teltis, kā arī tur būs iespēja uzpildīt ūdens krājumus un saņemt pustdienas. Atpūtas punkti darbosies konkrētu laika periodu, kas tiks pakārtots tā, lai sasniedzami un ērti būtu visiem. 

 

 

 

 

KONTAKTI:

Jautājumiem:
fitnessabc.lv@gmail.com

Fitness ABC vadītājs:
Viesturs Saldavs

mob.: +371 28389159

 

    #PADOTIESAIZLIEGTS