FITNESA UN SĒRFOŠANAS NOMETNES MAROKĀ

7 dienas = 260 EUR

Tiem, kas zina, ko vēlas!

 

PAR NOMETNI

7 naktis Marokā vienā no pasaules labākajiem sērfošanas kūrortiem, kur saulīte spīd 365 dienas gadā. 5 dienas uz sērfa dēļa kopā ar vienu no pieredzes bagātākajiem Marokas instruktoriem Herve Pignoges. Mēs dzīvosim ekskluzīvā viesu mājā, kas atrodas tikai 50 metrus no Atlantijas okeāna krasta. Papildus tam, nelieli pārgājieni apkārtnē un fitnesa treniņi ar Viesturu Saldavu. Nometne paredzēta gan tiem, kas sērfot mēģinās pirmo reizi, gan arī dalībniekiem ar pieredzi. Tavai fiziskajai sagatavotībai nav nozīmes!

 

GRŪTĪBAS PAKĀPE

 

NORISES DATUMI

2018. 06. – 13. decembris = 3 vietas

2019. 10. – 17. janvāris = 0 vietas

2019. 31. jan. – 7. februāris = brīvas vietas

2019. 07. – 14. marts = brīvas vietas

 

PIETEIKŠANĀS

Raksti e-pastu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Vietas rezervāciju nometnē garantē iepriekš iegādātās avio biļetes, kas ir kā apliecinājums, ka tiešām būsi braucējs. Avio biļešu sarakstu meklē zemāk.

 

DALĪBAS MAKSA UN TAJĀ IEKĻAUTAIS

260 EUR + nokļūšana ( avio 100 - 200 EUR )
 
Cenā iekļauts: dzīvošana, transfēri no/uz lidostu, fitnesa treniņi, sērfošanas nodarbības profesionāla instruktora vadībā, dēļa un hidrotērpa noma, nelieli pārgājieni apkārtnē, fitnesa treniņi, pavadība ekskursijās. 
Cenā mēs neiekļaujam: nokļūšanu līdz Agadirai un atpakaļ (avio biļetes), nokļūšanu līdz Viļņas lidostai. Ēšana, jebkādas papildu aktivitātes, transporta izdevumi papildu aktivitātēs, dzeramais ūdens, suvenīri.

 

APMAKSAS VEIDS

Dalības maksa jāmaksā tikai ierodoties Marokā. Nav priekšapmaksas, tādējādi ir iespējams laicīgi pieteikties un līdz ceļojumam iekrāt attiecīgo summu.

 

CEĻOJOT UZ MAROKU

Latvijas Republikas pilsoņiem iebraukšanai un ceļojumam pa Maroku nav nepieciešama vīza. Pasei ir jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Nepilsoņa pases īpašniekiem nepieciešama vīza. Marokā nav nepieciešamas īpašas vakcinācijas.

 

KĀPĒC AR MUMS? 

Fitness ABC komanda uz Maroku dodās jau vairākus gadus. Mēs esam aizvadījuši jau vairāk kā 20 nometnes. Mūsu pieredze un vērtīgie kontakti sniegs dalībniekiem vislabāko.
 

 

 

LĪDZI SOMĀ

Sporta apavi (vislabāk 2 pāri), pludmales apavi, peldkostīms, vasarīgas un vieglas drēbes, bet vakariem siltākas drēbes, pieres lukturītis un mazā mugursoma, ko paņemt līdzi pārgājienos. Mazā pudelīte, kurā uzpildīt ūdeni, dvielis un aptieciņa. 

 

DZĪVOŠANA

Mēs dzīvosim vienkāršā, bet ļoti ekskluzīvā viesu mājā, kas atrodas tikai 50 metrus no Atlantijas okeāna krasta. Mājā būs visas ērtības – WC, duša, Wi Fi (diemžēl, internets ir lēns). Dalībniekiem tiks ierādīti dzīvokļa tipa apartamenti ar savu virtuvi un jumta terasi, istabiņās dzīvos 2 – 4 dalībnieki. Pārīšiem centīsimies ierādīt lielas divguļamās gultas atsevišķā istabiņā. Vēl piebilstam, ka šī nav tūristu viesnīca. Mums apkārt dzīvos arī vietējie iedzīvotāji, kas radīs autentiskas sajūtas, bet prasīs arī cieņu- pilnīgi kailiem pa pagalmu staigāt nevajag, uzkrītoši lietot alkoholiskos dzērienus ārpus dzīvokļa durvīm arī nē. Visu istabiņu uzkopšana nometnes laikā būs tikai uz mūsu pašu pleciem, mūs neviens neapkalpos.

SPIED ŠEIT, lai apskatītu bildes no mājas. Mūsu ciemats saucas Aourir, kas ir 15 minūšu brauciens no Agadiras centra. Mums blakus atrodās Tamraght un Taghazout ciemati, kas ir viegli sasniedzami ejot ar kājām.  

 

CIK DAUDZ NAUDAS BŪS NEPIECIEŠAMS PAPILDUS?

Budžeta nometnes cenā nav iekļauta ēdināšana un tas arī būs galvenais jūsu papildus izdevums. Katrs dalībnieks pats izvēlas cik daudz viņš ir gatavs tērēt savai apetītei. Mūsu ciematā vienkārši, veselīgi un garšīgi var paēst sākot no 1 EUR par ēdienreizi (var arī atrast lētāk). Ļoti populārs ir vietējais “street food”, kas, atšķirībā no Eiropā pazīstamā, ir vietējo zemnieku radīts, nesintētisks un tikai no svaigiem produktiem pagatavots. Paēst kādā restorānā Jums izmaksās sākot no 3 EUR par ēdienreizi. 5l ūdeni veikalā var nopirkt  par 1 EUR. Tas viss atrodas 2 minūšu gājienā no mūsu mājas. Protams, paņemiet līdzi naudu saldējumam. Par 10 centiem Jūs atradīsiet ļoti vienkāršu, gardu, bet ekskluzīvu saldējumu, bet par 3 EUR jau pilnu trauku ar saldējumu. Svaigi spiesta apelsīnu sula maksā sākot no 2 EUR. Tā kā nometnē būs daudz brīvā laika, iespējams, dalībnieki vienosies par kādu apskates objektu apmeklējumu, kas atrodas tālāk no mūsu ciema (par to mēs izstāstīsim uz vietas). Paņemiet līdzi pāris desmitus EUR (15 – 30 EUR) taksim. Mēs Jūs pavadīsim uz visiem apskates punktiem, visu izstāstīsim par tiem un izrādīsim tos. 

 

KO DARĪT BRĪVAJĀ LAIKĀ? EKSKURSIJAS.  

Iespējamas ir daudzas aktivitātes un izpētes gājieni - Paradīzes ieleja (Āfrikas klints alas, dzidrie avoti) (20 min brauciens), Agadiras centrs (15 min brauciens), dažādi tirgus laukumi, blakus ciemati, tradicionālā Marokas pirts un vēl daudz kas cits. Vēl mūsu apkārtnē ir iespējams izbraukt ar kvadracikliem, ūdensmočiem, izjāt ar kamieļiem un ēzeļiem. Vairāk par iespējām mēs jums pastāstīsim šeit uz vietas. Mēs jūs pavadīsim minētajās ekskursijās un viss, kas jums nepieciešams, ir tikai pāris desmiti EUR taksim. Tie, kas nevēlēsies nekur papildus doties, varēs vienkārši baudīt sauli pludmales krastā vai uz mājas jumta terases. 

 

SĒRFOŠANA

Pateicoties siltajam klimatam, kas šeit valda cauru gadu, un Atlantijas okeāna viļņiem, kas pastāvīgi sniedzas vairāku metru augstumā, vieta, kur mēs mācīsimies sērfot, tiek uzskatīta par vienu no pasaules labākajiem sērfošanas kūrortiem. Šeit trenējās Marokas nacionālā izlase un uz šejieni dodas profesionāļi no visas pasaules.   

Dalībniekiem nav nepieciešama nekāda iepriekšējā pieredze un iemaņas ne sērfošanā, ne kādā citā ūdens sportā, kā arī lielākā daļa mūsu nometņu dalībnieku sērfošanu nav nekad mēģinājuši. Sērfošanas nodarbības notiks tikai un vienīgi profesionāla, pieredzējuša instruktora pavadībā (angļu valodā). Mūsu sērfošanas instruktors būs Herve Pignoges, 50 gadīgs sērfošanas lielmeistars, Marokas nacionālās izlases treneris, cilvēks ar mūža pieredzi darbā ar cilvēkiem. Herve ir izaudzinājis lielāko daļu jauno sērfotāju no bērnu kājas, kuri šobrīd paši jau darbojas kā instruktori Agadiras reģionā. Tomēr, mūsu nometnes mērķis nav jauni profesionāļi, bet gan tikai, lai katrs dalībnieks nometnes laikā kvalitatīvi paspēj izbaudīt šo procesu un kultūru pilnībā, saprot un iemācās pēc iespējas vairāk. Viena sērfošanas sesija ilgst 2 stundas. 

FITNESA TRENIŅI

Katru rītu mēs iesāksim ar nelielu rīta rosmi. Trenēsimies pludmales krastā, vai skriesim pa ciematu. Treniņus vadīs Viesturs Saldavs. Protams, treniņi nav obligāti. 

MAZIE PĀRGĀJIENI


Nometnes laikā mēs dosimies nelielos pārgājienos uz blakus ciematiem un tuvējiem kalniem. Jūs redzēsiet īsto Maroku - cilvēku ikdienas dzīvi, kultūru, skaistus namus, graustu mājas, pa ielu klaiņojošus kamieļus, ēzeļus, aizvēsturiskus automobīļus un visu, kas raksturīgs šai Āfrikas valstij. 

 

IEVĒRĪBAI

Latvijas Republikas pilsoņiem iebraukšanai un ceļojumam pa Maroku nav nepieciešama vīza. Pasei ir jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Nepilsoņa pases īpašniekiem nepieciešama vīza. Marokā nav nepieciešamas īpašas vakcinācijas.

Valsts nacionālā valūta - Marokas dirhams.  EUR pret dirhamiem var samainīt valūtas maiņas punktos šeit uz vietas. Ārpus Marokas mainīt Marokas dirhamus nav izdevīgi.

 

 

KONTAKTI:

Jautājumiem:
fitnessabc.lv@gmail.com

Fitness ABC vadītājs:
Viesturs Saldavs

mob.: +371 28389159

 

    #PADOTIESAIZLIEGTS