SĒRFOŠANAS NOMETNES MAROKĀ

Nedēļa vienā no pasaules labākajiem sērfošanas kūrortiem!

 

PAR NOMETNI

7 naktis Marokā, vietā, kur saulīte spīd 365 dienas gadā. Sērfošanas nodarbības kopā ar labākajiem Marokas instruktoriem, pārgājieni eksotiskajā Āfrikas vidienē, dažādas pilsētas, ciemati un berberu zemnieku tirgus apmeklējums, diena Paradīzes ielejā, ekskluzīva ekspedīcija Āfrikas klints alā, tradicionālās marokāņu pirts apmeklējums un, protams, brīvais laiks atpūtai. Mēs dzīvosim tikai dažu minūšu attālumā no krasta, kas tiek uzskatīts par vienu no pasaules labākajiem sērfošanas kūrortiem.

 

GRŪTĪBAS PAKĀPE

 

NORISES DATUMI

2019. 03. - 10. janvāris.
2019. 07. - 14. februāris
2019. 14 - 21. marts

Pieteikšanās

Raksti e-pastu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Vietas rezervāciju nometnē garantē iepriekš iegādātās avio biļetes, kas ir kā apliecinājums, ka tiešām būsi braucējs. Avio biļešu sarakstu meklē zemāk.

 

PIEZĪME

Visas aktivitātes notiek angļu valodā bez Fitness ABC komandas dalības. Nometne tiek organizēta sadarbībā ar Marokas vietējo sērferu skolu "Lucky Wave Morocco".

 

DALĪBAS MAKSA UN TAJĀ IEKĻAUTAIS

440 EUR  +  nokļūšana (avio biļešu cena no 100 līdz 200 EUR ).

Cenā iekļauts: dzīvošana, ēdināšana 3 reizes dienā, transfēri, fitnesa treniņi, sērfošanas nodarbības, dēļa un hidrotērpa noma, pārgājieni, visas programmā minētās aktivitātes un ekskursijas. Papildu izdevumi nometnes laikā nebūs.
Cenā mēs neiekļaujam: nokļūšanu līdz Agadirai un atpakaļ (avio biļetes), nokļūšanu līdz Viļņas lidostai. Ceļojuma apdrošināšanu, junkfood’u, dzeramo ūdeni ārpus ēdienreizēm, suvenīrus.

 

 

APMAKSAS VEIDS

Dalības maksa jāmaksā tikai ierodoties Marokā. Nav priekšapmaksas, tādējādi ir iespējams laicīgi pieteikties un līdz ceļojumam iekrāt attiecīgo summu.

 

CEĻOJOT UZ MAROKU

Latvijas Republikas pilsoņiem iebraukšanai un ceļojumam pa Maroku nav nepieciešama vīza. Pasei ir jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Nepilsoņa pases īpašniekiem nepieciešama vīza. Marokā nav nepieciešamas īpašas vakcinācijas.

 

 

 

 

 

NOMETNES PLĀNS

  • 1 diena : Ierodamies Agadiras lidostā, transfērs no lidostas līdz viesnīcai. Vakariņas, brīvais laiks, iepazīšanās savā starpā un ar apkārtni.
  • 2 diena: Brokastis. Atpūšamies un gatavojamiem doties līdz Agadiras pilsētai. Pārgājiens un Agadira. Pusdienas. Brīvais laiks. Vakariņas.
  • 3 diena: Brokastis. Sērfošana. Atpūta pludmalē. Pusdienas. Brīvais laiks. Vakariņas.
  • 4 diena: Brokastis. Sērfošana. Pusdienas. Brīvais laiks. Pārgājiens uz Aurīru (eksotiskā zemnieku tirgus apmeklējums, pilsēta, kalni). Vakariņas. Brīvais laiks.
  • 5 diena: Sērfošana. Atpūta pludmalē. Pusdienas. Brīvais laiks. Vakariņas.
  • 6 diena: Brokastis. Pārgājiens Paradīzes ielejā (skaistākā, eksotiskākā vieta Marokā, peldes dzidrajos avotos). Pusdienas Paradīzes ielejā. Vakariņas.
  • 7 diena: Sērfošana. Atpūta pludmalē. Pusdienas. Brīvais laiks. Vakariņas. Noslēguma ballīte.
  • 8 diena: Brokastis. Brīvais laiks. Pusdienas. Dodamies mājās.

    PIEZĪME. Dienu un aktivitāšu secība var mainīties vietām

 

LĪDZI SOMĀ

Sporta apavi (vislabāk 2 pāri), pludmales apavi, peldkostīms, vasarīgas un vieglas drēbes, bet vakariem siltākas drēbes ar garajām piedurknēm un bikses, pieres lukturītis un mazā mugursoma, ko paņemt līdzi pārgājienos.

DZĪVOŠANA

SPIED ŠEIT, lai apskatību bildes no viesu mājas. 

Tradicionālā marokāņu viesu mājā tikai pāris minūšu gājienā no okeāna krasta. Viesu mājā būs pieejamas visas ērtības. Katrā istabiņā tiks izmitināti 4- 6 seši nometnes dalībnieki. 

ĒDINĀŠANA

Katru dienu tiek ieturētas trīs maltītes, kas pagatavotas, ievērojot vietējās tradīcijas. Visas mūsu ēdienreizes ir veselīgas, uzturvielām bagātas un pagatavotas tikai no svaigiem produktiem.

SĒRFOŠANA

Pateicoties siltajam klimatam, kas šeit valda cauru gadu un Atlantijas okeāna viļņiem, kas pastāvīgi sniedzas vairāku metru augstumā, vieta, kur mēs mācīsimies sērfot, tiek uzskatīta par vienu no pasaules labākajiem sērfošanas kūrortiem. Šeit trenējās Marokas nacionālā izlase un uz šejieni dodas profesionāļi no visas pasaules. 
Dalībniekiem nav nepieciešama nekāda iepriekšējā pieredze un iemaņas ne sērfošanā, ne kādā citā ūdens sportā, kā arī lielākā daļa mūsu nometņu dalībnieku sērfošanu nav nekad mēģinājuši. Sērfošanas nodarbības notiks tikai un vienīgi profesionāla, pieredzējuša instruktora pavadībā (angļu valodā).

Ja kāds pēc sērfošanas sajutīsies noguris (tas nav tik viegli kā izskatās), tā vietā varēs atvēlēt vairāk laika laiskai saules baudīšanai vai kādai citai pludmales aktivitātei.
 

 

PĀRGĀJIENS UZ AGADIRU


Garām ciematiem, pāri mazajiem klinšu kalniem un tuksnešainajiem laukiem aptuveni 15 km pārgājiens uz lielo Agadiras pilsētu. Maršruts, kuru tūristi nepazīst. Šī nelielā pārgājiena laikā Marokas un Āfrikas kontinenta kultūru Jūs varēsiet izbaudīt pilnībā - jūs redzēsiet ikdienas burzmu un cilvēku dzīves, jūs redzēsiet pa pilsētas ielām klaiņojošus kamieļus, aitas un kazas un visu to, kas Eiropā nav iedomājams. Klinšainajos kalnos jūs redzēsiet nožēlojamas graustu mājas, kur dzīvo zemnieku ģimenes, bet tur pat aiz kalniem pilsētā- lepnu māju rajonus ar ekskluzīvām automašīnām un privātajām jahtām. Jūs redzēsiet skaisto un neglīto, bet tomēr patieso - Maroku.


PARADĪZES IELEJA

Viena no skaistākajām vietām Marokā- ieleja ar kalnu upīti īstos džungļos. Tā ir vieta, kas noteikti ir jāredz un jāizjūt savas dzīves laikā. Mēs dosimies pavisam nelielā pārgājienā pa taku, ko ieskauj ananāsu, vīģu un olīvu koki, dateļu palmas un neskaitāmi citi augi. Galamērķī mēs gulēsim saulītē uz klinšu akmeņiem un izbaudīsim neaprakstāmi burvīgos skatus. Pateicoties nostāstiem par šīs vietas dziedniecisko efektu, šeit joprojām pastāvīgi dzīvo īsti hipiji no visas pasaules- jauni cilvēki, kuri pilnībā ir nodevušies bezrūpīgai dzīvei, dziesmām, dabai, apreibinošām vielām un idejai par brīvību un nošķirtību no sabiedrības uzspiestā dzīves ideāla.
Papildus atpūtai, drosmīgākie varēs izbaudīt lēcienus ūdenī no dažādiem klints augstumiem, kas šeit ir ļoti lielā cieņā.

HAMMĀMS

Tvaika pirts, kas ir neatņemama marokāņu sadzīves sastāvdaļa, kā arī nozīmīga pulcēšanās vieta. Iepriekšējos gadsimtos visi pilsētas iedzīvotāji mazgājās tikai un vienīgi kopā šādās pirtīs, jo mājās nebija pieejams ūdens. Katrs pirts apmeklētājs saņems pikucīti nesmaržīgu ziepju (neļauj tām iekļūt acīs), divus vai vienu spaini ūdenim un beržamo. Tavs uzdevums ir atrast savu stūrīti lielajā cilvēku burzmā, sēdēt uz grīdas, mazgāties un atslābināties. Brīdinām, ka tieši šī vieta daudzos rada īstu kultūršoku, kas, protams, ir ļoti labs iemesls, lai to apmeklētu. Par papildu piemaksu šeit ir iespējams saņemt arī ekstrēmu masāžas procedūru.

Sievietes un vīrieši hammāmā iet atsevišķi (vienlaicīgi, bet atsevišķās telpās).
 

KABATAS NAUDA

30- 60 EUR suvenīriem, saldumiem, dzērieniem un ūdens pudelītēm pārgājienos, dienas aktivitātēs (riādā - 1 EUR 0,5 l, blakus veikalā cenas pielīdzināmas Latvijas cenām, kā arī krāna ūdens ir droši lietojams uzturā, jo Marokā ir Francijas ūdens attīrīšanas sistēmas).

 

TAVAI IEVĒRĪBAI

Latvijas Republikas pilsoņiem iebraukšanai un ceļojumam pa Maroku nav nepieciešama vīza. Pasei ir jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Nepilsoņa pases īpašniekiem nepieciešama vīza!

Marokā nav nepieciešamas īpašas vakcinācijas.

Valsts nacionālā valūta - Marokas dirhams. Ir divi varianti, kā pie tā tikt: pirmais - paņemt līdzi skaidru naudu EUR, USD vai GBP izteiksmē un uz vietas apmainīt to pret dirhamiem (naudas maiņas punktu te ir pietiekošā daudzumā); otrais - paņemt līdzi savu VISA vai MASTERCARD bankas karti, no kuras jebkurā bankomātā varēs izņemt skaidru naudu (norēķināties ar karti nav iespējams). Ārpus Marokas pirkt (mainīt) Marokas dirhamus nav ieteicams.

 

 

 

 

KONTAKTI:

Jautājumiem:
fitnessabc.lv@gmail.com

Fitness ABC vadītājs:
Viesturs Saldavs

mob.: +371 28389159

 

    #PADOTIESAIZLIEGTS