FITNESA UN SUP NOMETNE PĀVILOSTĀ

 

PAR NOMETNI

Fitnesa un SUP nometne Pāvilostā, Miera ostā. 
 
- Diena uz supiem Sakas upē.
- 25 km pārgājiens līdz Baltijas skaistākajai pludmalei Jūrkalnē.
- Atpūta pludmalē. 
- Grila pikniki.
- Fitnesa spēles un stafetes.
- Ekskluzīva pirts mājiņa jūras krastā. 
- Ballīte un lieliska kompānija. 
 

DALĪBAS MAKSA UN TAJĀ IEKĻAUTAIS

108 EUR
Dalības maksā ir iekļauta telts vieta kempingā, pirts mājiņas apmeklējums sestdienas vakarā, pusdienas, vakariņas, brokastis, pusdienas, SUP dēļa noma, instruktāža un viss supošanai nepieciešamais, pārgājiens līdz Jūrkalnei, vieta autobusā no Jūrkalnes līdz kempingam, fitnesa aktivitātes, spēles un stafetes. 
 
(+ 30 EUR ja vēlies ekskluzīvu un ērtu vietu romantiskā namiņā ar lielu gultu, namiņš ir uzcelts kokā. Pieejamas tikai 2 šādas vietas ("pārītim").)
 

GRŪTĪBAS PAKĀPE

 

NORISES VIETA UN KĀ NOKĻŪT LĪDZ NOMETNEI?

Kempings “Miera osta”, kas atrodas 4 kilometru attālumā no Pāvilostas.
 
Kā nokļūt? Katrā Fitness ABC pasākumā vienmēr ir dalībnieki, kuri ir bez auto, un dalībnieki, kuri dodas uz pasākumu ar auto, un labprāt sev paņem kādu līdzi. Mēs centīsimies sakārtot tā, lai šie cilvēki sazinās jau pirms nometnes. No iepriekšējās pieredzes ir redzams, ka vēl nav bijis tā, ka kāds dalībnieks ērti netiek līdz mums. 

 

PIETEIKŠANĀS

Raksti e-pastu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Lai rezervētu vietu, ir jāiemaksā 50 % no dalības maksas ( 54 EUR).
Vietu skaits ir ierobežots. 

 

NORISES DATUMS

25. un 26. augusts = ir brīvas vietas

 

NAKŠŅOŠANA, ĒDINĀŠANA

Gulēšana teltīs kempinga teritorijā. Dalībniekiem jāņem līdzi telts un guļammaiss. 
Dalībnieki nometnes laikā saņems pusdienas, vakariņas, brokastis un vēl vienas pusdienas. Gan Sakas krastā, gan Jūrkalnē mēs ieturēsim grila piknikus. Protams, tiks padomāts arī par veģetāriešiem.
Nometnē par papildu piemaksu ir pieejamas tikai divas ekskluzīvas un ērtas vietas romantiskā namiņā ar lielu gultu, namiņš ir uzcelts kokā.

 

AKTIVITĀTES

Nometnes dalībnieki saņems SUP dēli, glābšanas vesti un instruktāžu. Supošana ir vienkārša un to var apgūt jebkurš ļoti īsā laikā. Uz supiem mēs pavadīsim pirmās dienas lielāko daļu. Pārgājiens līdz Jūrkalnei no mūsu kempinga būs aptuveni 25 km, nesteidzīgā solī ar atpūtas pauzēm. Atpakaļ no Jūrkalnes līdz kempingam dalībnieki tiks atvesti ar autobusu. Būs Fitness ABC raksturīgas fitnesa spēles un stafetes, proti, eksplozīvas, interesantas, prasīs komandas darba spējas un bezbailību samirkt ūdenī. Kempingā ”Miera osta” mūsu rīcībā būs ekskluzīvs pirts namiņš (vienīgais šāds pirts namiņš visā Latvijas piekrastē), kur dalībnieki varēs izbaudīt pirts prieku un atpūtu pēc dienas aktivitātēm.

 

 

Sestdiena

Dalībnieki ierodas nometnē. Iepazīšanās, iekārtošanās. Dodamies 5 km gājienā gar jūras krastu līdz Pāvilostai. Supošana pa Pāvilostas kanālu. Ieturam pusdienas Sakas upes krastā. Dodamies ar supiem uz starta punktu. Dodamies atpakaļ 5 km līdz kempingam. Nelielas stafetes ar balvām. Vakariņas. Pirts. Ballīte/nakts miers.

Svētdiena

Rīta rosmes uzdevumi. Brokastis. Dodamies 25 km pārgājienā līdz Jūrkalnei. Atpūta un pusdienas Jūrkalnē. Spēles. Dalībnieki tiek atvesti atpakaļ uz kempingu ar autobusu. Atvadīšanās aktivitātes un nometnes beigas.

 

 

KONTAKTI:

Jautājumiem:
fitnessabc.lv@gmail.com

Fitness ABC vadītājs:
Viesturs Saldavs

mob.: +371 28389159

 

    #PADOTIESAIZLIEGTS