FITNESS ABC TRENIŅI

Motivējoša komanda, oriģināla pieeja, entuziastiska atdeve un disciplinārs stils, kas mijas ar cieņu pret katru dalībnieku! Ja vēlies doties piedzīvojumos, iesaistīties avantūrās, sasniegt mērķus vai vienkārši justies labi jebkurā situācijā - Tev ir jārūpējas par savām spējām, ķermeni un gribasspēku!

 

LAIKS UN LOKĀCIJA 

BRĪVĪBAS GATVE 197B

 EZERKRASTU vsk. stad.

 
 
 
 
2dien 20:00
 
 
 
 
 
4dien 20:00
 
 
  
 
 
 
 
 

ĒRTĪBAS

Bezmaksas autostāvvieta.
 

 

PIETEIKŠANĀS

Iepriekš nav jāpiesakās - nāc un piedalies!

 

DALĪBAS MAKSA

5 EUR par grupu treniņu.

 

 

TRENIŅA MĒRĶIS

Vispusēja sagatavotība, spēcīgs ķermenis, gandarījuma sajūta.

 

GRŪTĪBAS PAKĀPE

 

 

TRENIŅA ILGUMS

60 min.

 

 

Fitness ABC treniņi ir militāra stila, kur intensīvi tiek nodarbināti visi ķermeņa muskuļi, kā arī trenētas visas fiziskās īpašības - spēks, ātrums, izturība un veiklība. Vispusēja sagatavotība ir prasība katram, kurš vēlas sajusties pašpārliecināti un komfortabli jebkurā aktīvajā dzīves situācijā.

Treniņos netiek izmantots svaru inventārs, bet tiek pildīti vingrinājumi izmantojot ķermeņa svaru, kā arī vingrinājumi ar partneri, kas ievērojami samazina traumu risku. Šādi vingrinājumi ir vieglāk apgūstami iesācējiem un nebūs par vienkāršu arī ļoti pieredzējušiem atlētiem. Katrs treniņš tiek dažādots ar jauniem uzdevumiem, lai vienmēr būtu interesanti un ķermenis nepierastu pie vienveidības.

Šāds treniņu stils un metodes bija pazīstamas jau senajā Romā starp atlētiem un gladiatoriem, bet mūsdienās ir ļoti iecienīts cīņu sportā, vieglatlētikā, vingrošanā, sporta spēlēs, skriešanas sportā, ekstrēmajos sporta veidos un jebkur, kur spēks, ātrums, izturība un veiklība ir nepieciešami vienlīdz labi.

Apmeklējot treniņus grupā, Tu iegūsti daudz vairāk nekā tikai fiziskās aktivitātes - motivējošā vide, jaunie iespaidi un jauniepazītie treniņu biedri, liks Tev darboties ne vien produktīvāk, bet ieņems svarīgu lomu Tavā dzīvē arī ārpus sporta zāles. 


 

 

 

KONTAKTI:

Jautājumiem:
fitnessabc.lv@gmail.com

Fitness ABC vadītājs:
Viesturs Saldavs

mob.: +371 28389159

 

    #PADOTIESAIZLIEGTS