VELOEKSPEDĪCIJA
APKĀRT LATVIJAI 

1836 km

 

PAR EKSPEDĪCIJU

Dodies kopā ar FITNESS ABC komandu neaizmirstamā un izaicinošā “bikepacking” tūrē apkārt visai Latvijai. Mēs brauksim pa “1836 projekta” entuziastu izstrādātu taku, kas tikusi izveidota par godu Latvijas valsts simtgadei. Nakšņojot teltīs un braucot pa lauku ceļiem, neceļiem, lielceļiem un meža takām, mēs pabūsim Latvijas nomaļākajās vietās, izbaudīsim Latvijas dabas un pilsētu dažādību, iepazīsim un izzināsim Latvijas kultūrvēsturiskās vērtības, un gūsim neatkārtojamu ceļotāju pieredzi. Mēs tev apsolam īstu komandas garu, spilgtas, neaizmirstamas emocijas un daudzus izbrīna momentus par interesantām vietām, ko sevī slēpj mūsu mīļā Latvija. Uzdevums šoreiz nav vienkāršs, un tāpēc pasākums paredzēts tikai cilvēkiem ar pieredzi, piemērotu ekipējumu un nopietnu motivāciju. 

 

MARŠRUTS

>> KARTE <<
Baltijas jūras piekrastes maršruts tiks pielāgots velosipēda braukšanai (tuvākās meža takas, ceļi). Brauciena laikā mēs nebaidīsimies no liekiem kilometriem, lai sasniegtu kādu tuvumā esošu, vērtīgu apskates objektu. 
 

NORISES LAIKS

?
 
Unikāls!
Īpaši maza grupa.
 

BRAUKŠANAS TEMPS

No saules lēkta līdz pat saules rietam, dienā nobraucot ne vairāk kā 130 km, ieturot regulāras un cikliskas pauzes, pilnībā izbaudot procesu un ilgāk uzkavējoties vietās, kas mums liksies interesantas.

 

PIETEIKŠANĀS

Pieteikšanās drīzumā...
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Maza grupa. Vietu skaits ir IEROBEŽOTS
 

GRŪTĪBAS PAKĀPE

 

DALĪBAS MAKSA UN PAPILDU IZMAKSAS

+ ēdiens ( 10 - 15 EUR dienā) , viesnīca vai kempings (ja kopīgi vienosimies). 
 

NAKSŅOŠANA

Mēs nakšņosim brīvā dabā - teltīs. Ja komanda kopīgi vienosies, tad retu reizi paliksim kādā viesu namā vai kempingā, lai atkoptos civilizētākos apstākļos. 

 


 
----------
Katram dalībniekam garantējam individuālu pieeju. Mēs izveidosim Whatsapp grupas čatu, kā arī noorganizēsim grupas tikšanos klātienē, un, ja kādam nebūs iespēja tikt uz tikšanos, ar dalībniekiem tiksimies individuāli, lai pilnībā izskaidrotu visas nianses, kā arī nepieciešamo šim velobrauciena piedzīvojumam. 
 

KAS IR VELOTŪRISMS?

Velotūrisms ir tiem ceļotājiem, kuri tiecas pēc ekskluzīvas pieredzes, izaicinājumiem un īstas piedzīvojumu garšas. Ar velosipēdu tu pārvietojies pietiekami ātri, lai varētu šķērsot lielus attālumus un spētu izpētīt daudzas vietas, un arī pietiekami lēni, lai nodibinātu acu kontaktu ar ceļā sastaptajiem cilvēkiem, sajustu dabas pieskārienu un tiktu ierauts daudzos notikumos. Galu galā, apziņa, ka savu nostādīto mērķi esi sasniedzis ar saviem spēkiem un bez motorizētām ierīcēm, tev liek sajusties dzīvam, brīvam un gandarītam. Velotūrists nav profesionāls velo braucējs ar ļoti dārgu braucamo, bet gan vienkārši piedzīvojumu un uzdrīkstēšanās kārs cilvēks, kurš ir gatavs savam vecajam velosipēdam pielikt pāris jaunas skrūves. Arī Fitness ABC ir gatavi doties šādu piedzīvojumu un emociju virpulī, lai brauktu pretī neparedzamajam. Kopā ir jautrāk un drošāk! Laipni lūgts mūsu velotūrisma komandā!
 

IEVĒRĪBAI

Kas ir nepieciešams, lai varētu piedalīties šajā ekspedīcijā.
  • Tev ir jābūt kaut nelielai izpratnei par to, kas ir velotūrisms;
  • Tev ir jābūt šādam braucienam atbilstoši sagatavotam velosipēdam un tā rezerves daļām – riepu kameras, rezerves riepa, rezerves ķēde, rezerves riteņu spieķis, instrumenti;
  • Atbilstošs kempinga ekipējums – telts, guļammaiss un atbilstošs apģērbs;
  • Tev ir jābūt motivētam, fiziski un emocionāli spēcīgam. Jāspēj saglabāt miers stresa un grūtību situācijās. Tev ir jābūt komandas cilvēkam, kurš respektē komandas lēmumu un ciena komandas dalībniekus.
 
Brauciena laikā mums netiks sniegta nekāda palīdzība no malas un jebkādas radušās problēmas būs tikai uz mūsu pašu pleciem (jo tāds ir īsts velotūrisms). Fitness ABC neuzņemas nekādu atbildību par Tavu veselības stāvokli ceļojuma laikā. Lūdzu pienācīgi novērtē savu veselību, spējas, zināšanas un savu ekipējumu pirms piesakies šim pasākumam. Šis brauciens nav sacensības, vai sevis pierādīšana, bet gan ceļošanas veids. Mēs brauksim nesteidzoties, izbaudīsim katru šī brauciena kilometru un it visu, kas mums pavērsies apkārt.

 

 

KONTAKTI:

Jautājumiem:
fitnessabc.lv@gmail.com

Fitness ABC vadītājs:
Viesturs Saldavs

mob.: +371 28389159
( tikai whatsapp )

#PADOTIESAIZLIEGTS