NO IGAUNIJAS LĪDZ RĪGAI

110 KM  / 4 DIENAS

 

PAR PĀRGĀJIENIEM

110 km pludmales pārgājiens no Igaunijas robežas līdz pat Vecāķu pludmalei. Mazā grupā, visi kopā, nesteidzīgi un pilnībā izbaudot pārgājiena procesu. Mēs izbaudīsim daudzus Latvijas dabas un kultūras brīnumus - Randu pļavas, Veczemju klintis, Ķurmraga bāku , Lauču akmeni, Šamanistānu, desmitiem vēsturiskas zvejnieku saimniecības un unikālas pludmales, kas, ceļam mainoties, pielāgojas laikam un izstaro katra savu romantiku. Mēs iesim gan pa izcilām smiltīm, gan pa akmeņainiem un purvainiem krastiem, dubļainām meža takām un bridīsim pāri daudzām mazo upīšu iztekām. Mūsuprāt, tieši šī Latvijas piekrastes daļa ir visdaudzveidīgākā, tieši tāpēc vissarežģītākā ar izaicinājumiem un interesantākā ar piedzīvojumiem. Tas noteikti būs neaizmirstams pārgājiens ar jaunatklājumiem un iespaidiem par mūsu mīļo Latviju un diženo Baltijas krastu. Pievienojies!
 
Individuāla pieeja - kopā ar Fitness ABC vadītāju Viesturu Saldavu. 

 

MARŠRUTI

Ainažu pilsēta, Igaunijas robeža - Rīga, Vecāķu pludmale
 

NORISES LAIKS

2021. gada vasara
 

PIETEIKŠANĀS

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Maza grupa. Vietu skaits ir IEROBEŽOTS. 
 

IEŠANAS TEMPS

Lēnām un nesteidzīgi, pilnībā izbaudot pārgājiena burvību. Ejot no agra rīta līdz saulrietam un ieturot regulāras, cikliskas atpūtas, mēs dienā noiesim ne vairāk kā 30 km. Pārgājienu mēs iesim nepilnas 4 dienas (ceturtās dienas vakarā atgriežoties mājās). Tas nav maz, bet būs pa spēkam vidēji sagatavotam cilvēkam ar labu motivāciju. 

 

GRŪTĪBAS PAKĀPE

 

DALĪBAS MAKSA UN PAPILDU IZMAKSAS

65 EUR = dalība pārgājienā, palīdzība sagatavošanās laikā, telšu kepmingu maksa, kur tā nepieciešama.  
+ sabiedriskā transporta izmaksas (~ 10 eur), ēdiens (~ 5 - 10 EUR dienā), ekipējums (ja nepieciešams pašam sev iepirkt). 
 
Dalības maksa ir jāmaksā tikai ierodoties pasākumā. NAV PRIEKŠAPMAKSAS. 

 

KĀPĒC AR MUMS?

Fitness ABC vadītājs, pasaules apceļošanas entuziasts un šo pārgājienu mentors ir Viesturs Saldavs. Viņš dažādos gadalaikos ir nogājis visu Latvijas piekrasti un šo maršrutu 4 reizes. Mums ir ne tikai pārgājienu pieredze Latvijā, bet arī ārzemēs un jau iepriekš esam veduši individuālas grupas tādos pārgājienos - sarežģīti un pat daudz garāki par 100 km. Kopā ar mums tos veiksmīgi ir finišējuši arī cilvēki seniora vecumā. Mūsu zināšanas un pieredze tev liks justies droši. 

 


 

Katram dalībniekam garantējam individuālu pieeju. Mēs izveidosim Whatsapp grupas čatu, kā arī noorganizēsim grupas tikšanos klātienē, un, ja kādam nebūs iespēja tikt uz tikšanos, ar dalībniekiem tiksimies individuāli, lai pilnībā izskaidrotu visas nianses, kā arī nepieciešamo šim pārgājiena piedzīvojumam. 

 

PIESAKIES TIKAI TAD, JA ESI APZINĀJIES ŠOS PUNKTUS

  • Motivācija ir tavs otrais vārds, tiešām esi gatavs piedalīties. Zini, ka nemainīsi savus plānus, un esi gatavs cīnīties par uzvaru sevī. Citādāk, lūdzu, netērē mūsu un savu laiku. 
  • Tev ir jābūt pilngadīgam. Tev ir jābūt pārliecinātam, ka tavs veselības stāvoklis ir pilnībā atbilstošs šādam pārgājienam.
  • Tev ir jābūt iepriekšējai pieredzei ar vairāku dienu pārgājieniem. Jābūt sapratnei par to, ko nozīmē gari pārgājieni un kādas grūtības tie var radīt ķermenim un prātam. 
  • Tev ir jānodrošina sev iespēja tik mājās jebkurā brīdī, ja gadījumā cietīsi neveiksmi – draugs, kurš tev var atbraukt pakaļ jebkurā laikā. 
  • Tev ir jābūt pamata ekipējumam vai iespējai to iegādāties: pārgājiena soma, pārgājiena nūjas, 2 pāri apavu, guļammaiss, telts (kad grupa būs nokomplektēta, mēs izplānosim kā gulēsim teltīs, lai katram tās nebūtu nepieciešamas). 
  • Fitness ABC neuzņemas atbildību par tavu veselības stāvokli pasākuma laikā, kā arī pēc tā. 
  • Fitness ABC komanda apņemas būt tavi “treneri”, “psihologi” un “mentori”, bet mēs nekad nebūsim tavs “apkalpojošais personāls” vai tie, uz ko tu varēsi izlādēt savas dusmas un nevarēšanu. Pirms piesakies, apdomā to, jo īpašos gadījumos izslēgt no komandas mēs varam arī pārgājiena laikā.

 

VAI TAS TIEŠĀM IR PRIEKŠ TEVIS?

Mūsu uzdevums ir panākt to, lai tu kopā ar mums sasniegtu sev nostādīto mērķi, bet tev pašam ir jāprot pienācīgi sevi novērtēt, lai nerastos pārpratumi un jāsaprot, ka šis noteikti nav komforta pasākums. 

Fitness ABC vienmēr ir par saliedētību, komandas darbu un galvenais – vienlīdzību. Tas nozīmē, ka vājākais ir stiprākais un stiprākais ir vājākais, un neviens nekad netiks atstāts vai aizvainots. Strīdēties mūsu pasākumos ir aizliegts. 

Ja tu esi no tiem, kuriem patīk izrauties no komandas, steigties uz priekšu un pazust no pārējiem, tad šis gājiens nebūs tev. Ja tevī mīt sacensības gars un alksti ar kādu sacensties, tad mums ir citi pasākumi, kur mēs labprāt tevi izaicinātu uz sacensību gan ātrumā, gan izdzīvošanā, bet ne šajos pārgājienos. 

Šie pārgājieni tiek organizēti, lai iepazītu Latvijas dabu, rastu sevī mieru, harmoniju, izjustu dabas spēku, pozitīvas sajūtas, uzvaras garšu sevī, labi pavadītu laiku kopā ar labiem cilvēkiem, un, iespējams, pat iegūtu jaunus draugus.

 
Maršruta kartei ir tikai ilustratīva nozīme - tajā nav attēlotas šķēršļu apiešanas vietas. Aprakstā minētais maršruta garums ir aptuvens - realitātē tas var būt par 5 km īsāks, vai garāks. 
 
 
 
ATSAUKSME. ĶUMRAGA BĀKAS FOTO AUTORE IR DACE KUNDRĀTE. SEKO VIŅAI INSTAGRAM. 

 

 

KONTAKTI:

Jautājumiem:
fitnessabc.lv@gmail.com

Fitness ABC vadītājs:
Viesturs Saldavs

mob.: +371 28389159
( tikai whatsapp )

#PADOTIESAIZLIEGTS