PĀRGĀJIENS ISLANDĒ

Laugavegur trail  |  Fimmvörðuháls trail
 90 km / 8 dienas Islandē

 

PAR NOMETNI

Populārākais pārgājiena maršruts Islandē un viens no skaistākajiem, zināmākajiem maršrutiem pasaulē – “Laugavegur trail “ un "Fimmvörðuháls trail” apvienojums, kas ir iekļauts “National Geographic“ TOP 20 izvēlē un noteikti neprasa liekus komentārus. 5 dienu laikā, nakšņojot tikai teltīs, mēs noiesim 90 km, kas Islandes dabas laikapstākļos noteikti nebūs tikai vienkārša pastaiga, bet, kā vienbalsīgi apgalvo pasaules pārgājienu blogeri: “Skaistākās pieredzes mūsu dzīvēs”. Šis maršruts ir unikāls ar to, ka katra diena paver pavisam jaunus skatus un iespaidus, radot sajūtu, ka aiz katra apvāršņa nonāc jaunā dabas pasaulē. Tā ģeotermiskā paradīze, kas pazīstama ar tvaicējošiem, karstajiem avotiem un krāsainiem ritolīta kalniem, vietām, kur satiekas ledāji un ledāja upes, melnas smiltis, karstie avoti, ūdenskritumi, geizeri un vulkāni. Unikālas ainavas, kas liks aizrauties elpai un nav sastopamas nekur citur pasaulē. 

 

GRŪTĪBAS PAKĀPE

 

NORISES DATUMI

2022. gads: jūlijs, vai augusts. Precīzi norises datumi būs zināmi 2022. gada janvārī. 

 

 

PIETEIKŠANĀS

Raksti e-pastu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Maza grupa, vietu skaits ierobežots. 

 

IZMAKSAS UN TAJĀ IEKĻAUTAIS

 EUR  + avio (~ 140 - 240 EUR)
 
Iekļauts: pārgājienu plānošana, pavadība un klātbūtne visu pārgājiena laiku Islandē, naktsmītne Islandes viesnīcā (pirmajā un pēdējā naktī), 5 naktis telts vietu kempingos, transfēri no/uz lidostu un transports uz pārgājiena starta vietu un atpakaļ. 
 
Nav iekļauts: avio biļetes, ēdināšana (ņemsis līdzi savu), jebkādas papildu aktivitātes, apdrošināšana. 
 

CEĻOJOT UZ ISLANDI

Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem nav nepieciešama vīza. Pasei jābūt derīgai vismaz 3 mēnešus pēc ieceļošanas attiecīgajā valstī. 

 

KĀPĒC AR MUMS? 

Kopā ar jums dosies Viesturs, kas šo maršrutu jau ir nogājis. Viesturs ir garo pārgājienu un velo braucienu entuziasts, kam ir liela pieredze no ceļojumiem ar sarežģītu apvidu un šādiem laikapstākļiem, kā arī vairāku gada pieredze ar cilvēku pavadīšanu šādos piedzīvojumos. Mūsu pieredze Tev noderēs un liks justies droši. 

 

 
KAS MŪS SAGAIDA?
 
"Laugavegur trail" neprasa liekus komentārus un, ja vēlies sevi pārliecināt un iedvesmoties tam, ieraksti Google meklētājā "Laugavegur trail" un uzklikšķini uz “bildes”. 
 

 
 
EKIPĒJUMS UN SVARĪGI ZINĀT. 
 
Islandes daba ir neparedzama, un mums ir jābūt gataviem uz visu. Katram dalībniekam garantējam individuālu pieeju gan pirms ceļojuma, gan visa ceļojuma laiku. Pirms ceļojuma mēs izveidosim Whatsapp grupas čatu, kā arī noorganizēsim grupas tikšanos klātienē, un, ja kādam nebūs iespēja tikt uz tikšanos, ar dalībniekiem tiksimies individuāli, lai pilnībā izskaidrotu visas nianses, kā arī nepieciešamo šim pārgājiena piedzīvojumam. 
 
Potenciālajiem dalībniekiem ir jāapzinās, ka Islandes pārgājienā būs nepieciešama telts (vienā teltī var gulēt vairāki cilvēki, bet pirms piesakies, nepaļaujies tikai uz to), guļammaiss, mīkstais guļampaklājiņš, mīkstais spilvens, pārgājiena apavi, rezeves apavi, un Islandes klimatam, pārgājieniem raksturīgs apģērbs (atgrūž ūdeni, viegls, izturīgs, silts), un citi pārgājienu piederumi,  par ko visu mēs stāstīsim iepriekš (nūjas, plītiņa, trauki). Tiem, kuriem nebūs šīs lietas, mēs ieteiksim, kur visu var iegādāties – gan lēto “brendu” veikalus, gan arī dārgo “brendu“ veikalus. Dažādu ekipējumu ir iespējams arī izīrēt. 
 
Pārgājiena laikā mēs nakšņosim tikai teltīs, kā arī dosimies radiālajos pārgājienos, proti, papildus pastaigās no telts vietas, lai uzņemtu lieliskas bildes (tie, kas vēlēsies). Mēs centīsimies ieturēt maltītes tikai no līdzi paņemtā ēdiena, un - kā tas notiks, mēs apmācīsim dalībniekus sagatavošanās laikā. Kafiju un tēju mēs gatavosim uz uguns. 
 
VAI TAS IR PRIEKŠ TEVIS?
 
Mūsu uzdevums ir panākt to, lai tu kopā ar mums sasniegtu sev nostādīto mērķi, bet tev pašam ir jāprot pienācīgi sevi novērtēt, lai nerastos pārpratumi un jāsaprot, ka neviens pārgājiens nav komforta pasākums. Fitness ABC vienmēr ir par saliedētību, komandas darbu un galvenais - vienlīdzību, un tas nozīmē, ka vājākais ir stiprākais un stiprākais ir vājākais, un neviens netiks atstāts vai aizvainots. Ja tu esi no tiem, kam patīk izrauties no komandas, steigties uz priekšu un pazust no pārējiem, tad šis gājiens nebūs tev. Ja tu esi no tiem, kas vēlas ar kādu sacensties, tad mums ir citi pasākumi ar šādu kilometrāžu, kur mēs labprāt tevi izaicinātu uz sacensībām gan ātrumā, gan izdzīvošanā, bet tā noteikti nav Islande. 
 
Lai gan 90 km nedēļas laikā var likties fiziski iespējams uzdevums ķermenim, tas kādam var būt sarežģīts mentāli. Fitness ABC komanda apņemas būt tavi “treneri”, “psihologi” un “mentori”, bet mēs nekad nebūsim tavs “apkalpojošais personāls” vai tie, uz ko tu varēsi izlādēt savas dusmas un nevarēšanu. Pirms piesakies, apdomā. 
 
 

 

 

KONTAKTI:

Jautājumiem:
fitnessabc.lv@gmail.com

Fitness ABC vadītājs:
Viesturs Saldavs

mob.: +371 28389159
( tikai whatsapp )

#PADOTIESAIZLIEGTS