KOLKA - PĀVILOSTA 160 km
PĀVILOSTA - KLAIPĒDA 155 km

No Kolkas līdz Klaipēdai divos pārgājienos

 

PAR PĀRGĀJIENIEM

Divi 6 dienu pārgājieni, kuros mēs no sirds tevi aicinām pievienoties! Dodies kopā ar mums un izbaudi burvīgo Kurzemes un Lietuvas piekrasti, lai pārgājiena laikā rastu sevī mieru, harmoniju un pilnīgu prāta brīvību. Mēs, kā pasaules apceļotāji ar pieredzi, droši uzdrīkstamies apgalvot, ka šis maršruts ir ne tikai baudāmākais Baltijā, bet pat unikāls visā pasaulē. Pie tam, mūsu pašu sirdīs šis ir iemīļotākais ceļojums no piedāvātajiem. Uz zemeslodes vairs nav daudz tādas vietas, kur būtu tik gara, plaša, sakopta, dažādīga un enerģijas piepildīta jūras piekraste, kurā tikai reto reizi sanāk satikt kādu pretimnācēju. Mēs tev apsolām īstu komandas garu, patiesu piedzīvojumu garšu, sireālas sajūtas un daudzus izbrīna momentus par interesantām vietām, ko sevī slēpj mūsu mīļā Latvija un diženais Baltijas jūras krasts. 
 
Ir iespēja piedalīties tikai vienā no pārgājieniem vai abos. Individuāla pieeja - pārgājieni mazā grupā kopā ar Fitness ABC vadītāju Viesturu Saldavu. 

 

MARŠRUTI

KOLKA  - PĀVILOSTA = ~ 160 KM
PĀVILOSTA – KLAIPĒDA (LT) = ~ 155 KM 
 

NORISES LAIKS

2021. gada pavasaris/vasara
 

PIETEIKŠANĀS

Raksti ēpastu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Maza grupa. Vietu skaits ir IEROBEŽOTS
 

IEŠANAS TEMPS

Lēnām un nesteidzīgi, pilnībā izbaudot pārgājiena burvību. Ejot no agra rīta līdz saulrietam un ieturot regulāras, cikliskas atpūtas, mēs dienā noiesim ne vairāk kā 30 km. Katru no pārgājieniem mēs iesim nepilnas 6 dienas (sestās dienas vakarā atgriežoties mājās). Tas nav maz, bet būs pa spēkam vidēji sagatavotam cilvēkam ar labu motivāciju. 

 

GRŪTĪBAS PAKĀPE

 

DALĪBAS MAKSA UN PAPILDU IZMAKSAS

90 EUR = dalība vienā no maršrutiem
+ sabiedriskā transporta izmaksas (~ 25 eur), ēdiens (5 - 10 EUR dienā), kempingi (tie būs maz ), viesnīca (iespējams, ja vienosimies), ekipējums (ja nepieciešams pašam sev iepirkt). 
 
Dalības maksa ir jāmaksā tikai ierodoties pasākumā. NAV PRIEKŠAPMAKSAS. 

 

KĀPĒC AR MUMS?

Fitness ABC vadītājs, pasaules apceļošanas entuziasts un šo pārgājienu mentors ir Viesturs Saldavs. Viņš dažādos gadalaikos ir nogājis visu Latvijas piekrasti un Kurzemes maršrutu trīs reizes. Mums ir ne tikai pārgājienu pieredze Latvijā, bet arī ārzemēs un jau iepriekš esam veduši individuālas grupas tādos pārgājienos - sarežģīti un pat daudz garāki par 150 km. Kopā ar mums tos veiksmīgi ir finišējuši arī cilvēki seniora vecumā. Mūsu zināšanas un pieredze tev liks justies droši. 

 

 

 
Katram dalībniekam garantējam individuālu pieeju. Mēs izveidosim Whatsapp grupas čatu, kā arī noorganizēsim grupas tikšanos klātienē, un, ja kādam nebūs iespēja tikt uz tikšanos, ar dalībniekiem tiksimies individuāli, lai pilnībā izskaidrotu visas nianses, kā arī nepieciešamo šim pārgājiena piedzīvojumam. 
 

PIESAKIES TIKAI TAD, JA ESI APZINĀJIES ŠOS PUNKTUS

  • Motivācija ir tavs otrais vārds, tiešām esi gatavs piedalīties. Zini, ka nemainīsi savus plānus, un esi gatavs cīnīties par uzvaru sevī. Citādāk, lūdzu, netērē mūsu un savu laiku. 
  • Tev ir jābūt pilngadīgam. Tev ir jābūt pārliecinātam, ka tavs veselības stāvoklis ir pilnībā atbilstošs šādam pārgājienam.
  • Tev ir jābūt iepriekšējai pieredzei ar vairāku dienu pārgājieniem. Jābūt sapratnei par to, ko nozīmē gari pārgājieni un kādas grūtības tie var radīt ķermenim un prātam. 
  • Tev ir jānodrošina sev iespēja tik mājās jebkurā brīdī, ja gadījumā cietīsi neveiksmi – draugs, kurš tev var atbraukt pakaļ jebkurā laikā. 
  • Tev ir jābūt pamata ekipējumam vai iespējai to iegādāties: pārgājiena soma, pārgājiena nūjas, 2 pāri apavu, guļammaiss, telts (kad grupa būs nokomplektēta, mēs izplānosim kā gulēsim teltīs, lai katram tās nebūtu nepieciešamas). 
  • Fitness ABC neuzņemas atbildību par tavu veselības stāvokli pasākuma laikā, kā arī pēc tā. 
  • Fitness ABC komanda apņemas būt tavi “treneri”, “psihologi” un “mentori”, bet mēs nekad nebūsim tavs “apkalpojošais personāls” vai tie, uz ko tu varēsi izlādēt savas dusmas un nevarēšanu. Pirms piesakies, apdomā to, jo īpašos gadījumos izslēgt no komandas mēs varam arī pārgājiena laikā.
 

VAI TAS TIEŠĀM IR PRIEKŠ TEVIS?

Mūsu uzdevums ir panākt to, lai tu kopā ar mums sasniegtu sev nostādīto mērķi, bet tev pašam ir jāprot pienācīgi sevi novērtēt, lai nerastos pārpratumi un jāsaprot, ka šis noteikti nav komforta pasākums. 
Fitness ABC vienmēr ir par saliedētību, komandas darbu un galvenais – vienlīdzību. Tas nozīmē, ka vājākais ir stiprākais un stiprākais ir vājākais, un neviens nekad netiks atstāts vai aizvainots. Strīdēties mūsu pasākumos ir aizliegts. 
Ja tu esi no tiem, kuriem patīk izrauties no komandas, steigties uz priekšu un pazust no pārējiem, tad šis gājiens nebūs tev. Ja tevī mīt sacensības gars un alksti ar kādu sacensties, tad mums ir citi pasākumi, kur mēs labprāt tevi izaicinātu uz sacensību gan ātrumā, gan izdzīvošanā, bet ne šajos pārgājienos. 
 
Šie pārgājieni tiek organizēti, lai iepazītu Latvijas dabu, rastu sevī mieru, harmoniju, izjustu dabas spēku, pozitīvas sajūtas, uzvaras garšu sevī, labi pavadītu laiku kopā ar labiem cilvēkiem, un, iespējams, pat iegūtu jaunus draugus.
 
 
Maršruta kartei ir tikai ilustratīva nozīme - tajā nav attēlotas šķēršļu apiešanas vietas. Aprakstā minētie maršrutu garumi ir aptuveni - realitātē tie var būt par 5 km īsāki, vai garāki. 
 
 

 

 

KONTAKTI:

Jautājumiem:
fitnessabc.lv@gmail.com

Fitness ABC vadītājs:
Viesturs Saldavs

mob.: +371 28389159
( tikai whatsapp )

#PADOTIESAIZLIEGTS