LATVIJAS PIEKRASTE 4 PĀRGĀJIENOS

unikāla visā pasaulē

 

PAR PĀRGĀJIENIEM

4 dažādi un nedēļu gari pārgājieni, kuros mēs tevi aicinām pievienoties! Dodies kopā ar mums un izbaudi burvīgo Latvijas piekrasti, lai pārgājiena laikā rastu sevī mieru, harmoniju un pilnīgu prāta brīvību. Mēs, kā pasaules apceļotāji ar pieredzi, droši uzdrīkstamies apgalvot, ka šis maršruts ir ne tikai viens no baudāmākajiem, bet pat unikāls visā pasaulē. Uz zemeslodes vairs nav daudz tādas vietas, kur būtu tik gara, plaša, sakopta, dažādīgi mainīga un enerģijas piepildīta jūras piekraste, kurā tikai reto reizi sanāk satikt kādu pretimnācēju. Mēs tev apsolām jaunu pieredzi, īstu komandas garu, patiesu piedzīvojumu garšu, sireālas sajūtas un daudzus izbrīna momentus par interesantām vietām, ko sevī slēpj mūsu mīļā Latvija un diženais Baltijas jūras krasts. 
 
Ir iespēja piedalīties tikai vienā no pārgājieniem vai visos. Individuāla pieeja - pārgājieni mazā grupā kopā ar Fitness ABC vadītāju Viesturu Saldavu. Pieredzes bagāta sagatavošanās un palīdzība pārgājiena laikā ir garantēta. Dosimies ar pilnu ekipējumu un nakšņosim tikai dabā. 

 

MARŠRUTI

PĀVILOSTA - LIETUVA , 110 km/4 dienas
KOLKA - PĀVILOSTA  , 170 km/6 dienas
JŪRMALA - KOLKA , 140 km/5 dienas 
IGAUNIJA - RĪGA, 110 km/4 dienas
 
(pārgājiena pēdējās dienas vakarā Tu jau atgriezīsies mājās)
 

NORISES LAIKS

2022. gada vasara

Datumi tiks publicēti 2022. gada ziemā. Katrs pārgājiena posms - savā pavasara/vasaras mēnesī. 

PIETEIKŠANĀS

Raksti ēpastu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Maza grupa. Vietu skaits ir IEROBEŽOTS. 
 

IEŠANAS TEMPS

Lēnām un nesteidzīgi, pilnībā izbaudot pārgājiena burvību. Ejot no agra rīta līdz saulrietam un ieturot regulāras, cikliskas atpūtas, mēs dienā noiesim ne vairāk kā 30 km. Tas nav maz, bet būs pa spēkam vidēji sagatavotam cilvēkam ar labu motivāciju. Dosimies visi kopā un vienādā tempā. 

 

GRŪTĪBAS PAKĀPE

 

IZMAKSAS

 
Tiks papildināts ... 

 

KĀPĒC AR MUMS?

Fitness ABC vadītājs, pasaules apceļošanas entuziasts un šo pārgājienu mentors ir Viesturs Saldavs. Viņš dažādos gadalaikos ir nogājis visu Latvijas piekrasti jau vairākas reizes. Mums ir ne tikai pārgājienu pieredze Latvijā, bet arī ārzemēs un jau iepriekš esam veduši individuālas grupas šajos pārgājienos. Kopā ar mums tos veiksmīgi ir finišējuši arī cilvēki seniora vecumā. Mūsu zināšanas un pieredze tev liks justies droši. 

 

 

 
Katram dalībniekam garantējam individuālu pieeju. Mēs izveidosim Whatsapp grupas čatu, kā arī noorganizēsim grupas tikšanos klātienē, un, ja kādam nebūs iespēja tikt uz tikšanos, ar dalībniekiem tiksimies individuāli, lai pilnībā izskaidrotu visas nianses, kā arī nepieciešamo šim pārgājiena piedzīvojumam. 
 

PIESAKIES TIKAI TAD, JA ESI APZINĀJIES ŠOS PUNKTUS

  • Motivācija ir tavs otrais vārds, tiešām esi gatavs piedalīties. Zini, ka nemainīsi savus plānus, un esi gatavs cīnīties par uzvaru sevī. 
  • Tev ir jābūt pilngadīgam. Tev ir jābūt pārliecinātam, ka tavs veselības stāvoklis ir pilnībā atbilstošs šādam pārgājienam.
  • Tev ir jābūt kaut nelielai iepriekšējai pieredzei ar vairāku dienu piedzīvojumiem dabā. Jābūt sapratnei par to, ko nozīmē gari pārgājieni un kādas grūtības tie var radīt ķermenim un prātam. Jābūt spējīgam ilgstoši nakšņot tikai dabā bez ērtībām sev apkārt. 
  • Tev ir jānodrošina sev iespēja tik mājās jebkurā brīdī, ja gadījumā cietīsi neveiksmi – draugs, kurš tev var atbraukt pakaļ jebkurā laikā. 
  • Tev ir jābūt pamata ekipējumam vai iespējai to iegādāties/aizņemties: pārgājiena soma, pārgājiena nūjas, apavi, guļammaiss, telts (kad grupa būs nokomplektēta, mēs izplānosim kā gulēsim teltīs, lai katram tās nebūtu nepieciešamas). Mēs detalizēti izskaidrosim individuāli, kas ir nepieciešams. 
  • Fitness ABC neuzņemas atbildību par tavu veselības stāvokli pasākuma laikā, kā arī pēc tā. 
  • Fitness ABC komanda apņemas būt tavi “treneri”, “psihologi” un “mentori”, bet mēs nekad nebūsim tavs “apkalpojošais personāls” vai tie, uz ko tu varēsi izlādēt savas dusmas un nevarēšanu. Pirms piesakies, apdomā to, jo īpašos gadījumos izslēgt no komandas mēs varam arī pārgājiena laikā.
 

VAI TAS TIEŠĀM IR PRIEKŠ TEVIS?

Tieši daudzdienu pārgājieni rada īsto piedzīvojuma sajūtu, kas liek atslēgties no ārpasaules un iemacīties sadzīvot tikai ar to, kas ir sevī, mugursomā un sev apkārt. Mūsu uzdevums ir panākt to, lai tu kopā ar mums sasniegtu sev nostādīto mērķi, bet tev pašam ir jāprot pienācīgi sevi novērtēt, lai nerastos pārpratumi un jāsaprot, ka šis noteikti nav komforta pasākums. 
Fitness ABC vienmēr ir par saliedētību, komandas darbu un galvenais – vienlīdzību. Tas nozīmē, ka vājākais ir stiprākais un stiprākais ir vājākais, un neviens nekad netiks atstāts vai aizvainots. Strīdēties mūsu pasākumos ir aizliegts. 
Ja tu esi no tiem, kuriem patīk izrauties no komandas, steigties uz priekšu un pazust no pārējiem, tad šis gājiens nebūs tev. Ja tevī mīt sacensības gars un alksti ar kādu sacensties, tad mums ir citi pasākumi, kur mēs labprāt tevi izaicinātu uz sacensību gan ātrumā, gan izdzīvošanā, bet ne šajos pārgājienos. 
 
Šie pārgājieni tiek organizēti, lai iepazītu Latvijas dabu, rastu sevī mieru, harmoniju, izjustu dabas spēku, pozitīvas sajūtas, uzvaras garšu sevī, labi pavadītu laiku kopā ar labiem cilvēkiem, un, iespējams, pat iegūtu jaunus draugus.
 
 
Maršruta kartei ir tikai ilustratīva nozīme - tajā nav attēlotas šķēršļu apiešanas vietas. Aprakstā minētie maršrutu garumi ir aptuveni - realitātē tie var būt par 5 km īsāki, vai garāki. 
 
 

 

 

KONTAKTI:

Jautājumiem:
fitnessabc.lv@gmail.com

Fitness ABC vadītājs:
Viesturs Saldavs

mob.: +371 28389159
( tikai whatsapp )

#PADOTIESAIZLIEGTS