FITNESS UN ATPŪTA
MALDĪVU SALĀS

7 naktis vienā no pasaules skaistākajām pludmalēm

 

PAR NOMETNI

Saule gada garumā, dzidri zils ūdens, baltas pludmales smiltis, neaprakstāma paradīzes sajūta un miers. Maldīvu salu īstā pasaule, kas tūrisma industrijai ir pazīstama tikai pēdējā desmitgadē. 7 naktis mēs pavadīsim uz vietējo iedzīvotāju apdzīvotās Fulhadhoo salas, dzīvojot tikai 200 metrus no pludmales, kas oficiāli ir atzīta par skaistāko visā Maldīvijā un par vienu no skaistākajām pasaulē. Vērts piebilst, ka nebijušus iespaidus atstās ne tikai Fulhadhoo salas daba, bet arī vietējo iedzīvotāju īpatnējā vide un maldīviešu tauta, kas sniegs jaunu pasaulīgu pieredzi ikkatram. 

  • Rīta un vakara fitnesa treniņi (brīvā izvēle);
  • Volejbols, stafetes un citas spēles (kopā ar vietējiem); 
  • Fehendo un Goidhoo salas apciemojums;
  • Ekspedīcija un pikniks uz neapdzīvotas salas;
  • Snorkolēšanas tūres no laivas un krastā;
  • Zvejošanas tūre kopā ar vietējiem zvejniekiem;
  • Brīvais laiks un autentiska pieredze. 
  Nometne ir paredzēta ikvienai fiziskajai sagatavotībai un arī cilvēkiem, kas ikdienā nenodarbojas ar sportu. 

 

IZMAKSAS UN TAJĀ IEKĻAUTAIS

620 EUR (p.p.) + avio ( ~ 660 līdz 760 EUR)  = dzīvošana istabiņā trijatā (7 naktis), ātrlaivas transfēri no/uz lidostu, snorkolēšanas tūre no laivas, apmeklējuma braucieni uz 2 blakus salām, neapdzīvotas salas ekspedīcija un pikniks, zvejošnas tūre no laivas, sporta un fitnesa aktivitātes, ēdināšana 3 reizes dienā, dzeramais ūdens. Nav slēptu izmaksu nometnes laikā. 
690 EUR (p.p.) + avio, ja vēlies, dzīvošana istabiņā divatā (lielā divguļamā gulta).
 
Nav iekļauts: avio biļetes, ceļojuma apdrošināšana, suvenīri, citas papildus aktivitātes, nepieciešamās veselības pārbaudes.

 

NORISES DATUMI

2021. gada 15. - 22. novembris = REZERVĒTS!
2021. gada 22. novembris - 29. novembris = REZERVĒTS!
2021. gada 29. novembris - 6. decembris = REZERVĒTS!

2022. gada janvāris = datumi drīzumā

 

 

GRŪTĪBAS PAKĀPE

 

APMAKSAS VEIDS

 

Tikai ierodoties Maldīvu salās, maldīviešiem. Nav priekšapmaksas.

 

CEĻOJOT UZ MALDĪVU SALU REPUBLIKU

Latvijas pilsoņi un nepilsoņi Maldīvu salās var ieceļot bez vīzas. Pasei ir jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Pēc šodienas informācijas, lai dotos uz Maldīviju ir nepieciešams Covid tests. Nepieciešama arī vakcinēšanās pret Covid. 
 

Pieteikšanās

Raksti e-pastu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Vietas rezervāciju nometnē garantē iepriekš iegādātās avio biļetes, kas ir kā apliecinājums, ka tiešām būsi braucējs. Avio biļešu sarakstu meklē zemāk blakus galerijai. 

Pirms piesakies izlasi gala sadaļu "IEVĒRĪBAI".

 

 

 

 

 

Atsauksmes lasi ŠEIT (komentāri zem "posta"). 

Visas mājas lapā redzamās bildes ir mūsu uzņemtas un ir no mūsu Maldīvu salu ceļojumu nometnēm.

Klimats

Maldīvu salu klimats neprasa komentārus. Nekur citur neesam baudījuši tik perfektu klimatu, krāsas un noskaņas, kādas tās ir Maldīvijā. Ūdens temperatūra parasti ir aptuveni 28 grādi, bet gaisa temperatūra visu gadu pie 30 grādiem, vakarā un naktī ne mazāk kā 28 grādi. Maldīvu salas atrodas tikai aptuveni 300 km no ekvatora. Dalībniekiem noteikti ir jāņem līdzi stiprāko sauļošanās krēmu.

 

 

Līdzi somā

Sporta apavi, pludmales apavi, peldkostīms, vasarīgas un vieglas drēbes. 
 

Dzīvošana

Mēs dzīvosim Fulhadhoo salā, kurā ir 1,5 km gara pludmale. Aplūko fantastiskās bildes no Fulhadhoo salas apakšsadaļā - galerija. Pēc respektablā Kanādas tūrisma avotu novērtējuma, Fulhadhoo sala ieņem 22. vietu TOP 50 pasaules labāko pludmaļu sarakstā. 

Fulhadhoo salas pludmale ir oficiāli atzīta par skaistāko visā Maldīvijā, tomēr uz šīs salas uzturas ļoti maz tūristu. Tam par iemeslu kalpo dažādi faktori, piemēram, sala atrodas ļoti tālu no galvaspilsētas lidostas ( 2 h + ar ātrlaivu ) un uz to ir sarežģīti nokļūt, jo pie tās nepiestāj neviens “sabiedriskais transports”. Kā arī sala ir vietējo iedzīvotāju apdzīvota un tas nozīmē, ka ir jārespektē visi salas likumi, piemēram, alkohola un citu apreibinošo vielu aizliegums. Tieši šis fakts, ka sala ir vietējo apdzīvota, mūsuprāt, padara šo ceļojumu par ekskluzīvu, jo šādas Maldīvu salas tūrisma industrijai ir pazīstamas tikai pēdējā desmitgadē, bet Fulhadhoo sala tikai pēdējos 7 gadus. Līdz tam Maldīvu salās tūristi uzturējās tikai privāto salu resortos, kur nav kontakts ar vietējo ciemata dzīvi. Maldīviešu tautas īpatnējā vide, kultūra, ikdiena un viņu cilvēciskā labsirdība noteikti atstās nebijušus iespaidus pat uz pieredzējušiem ceļotājiem. 

Mēs nakšņosim vienkāršā, bet elegantā viesu mājās tikai 150 ~ 200 m attālumā no Indijas okeāna krasta. Katrā istabiņā dzīvos 3 dalībnieki, bet par papildu piemaksu ir iespēja dzīvot arī divatā. Viesu mājās būs gan Wifi, gan kondicionieri un citas ērtības. Katrai istabai sava atsevišķa vannasistaba ar pilnām ērtībām. Personāls regulāri veic istabiņu uzkopšanu. Lūk, bildes no mūsu viesu mājas.

 

 

ĒDINĀŠANA

Visas mūsu maltītes būs pilnvērtīgas, veselīgas un tikai no svaigiem produktiem pagatavotas - brokastis, pusdienas, vakariņas. Ēst mums gatavos vietējais pavārs un tāpēc galdā tiks likti Maldīvijas tautai raksturīgie ēdieni. Nometnes laikā mēs dosimies zvejot kopā ar vietējiem zvejniekiem un pašu saķertās zivis būs iespējams pagatavot piknika veidā. Protams, mēs parūpēsimies arī par veģetāriešiem un vegāniem. 

 

SNORKELĒŠANA

Viena no pazīstamākajām zemūdens aktivitātēm. Īpaši Maldīvu salās, kas ir pazīstama ar ļoti siltu, dzirdu, caurspīdīgi zilu Indijas okeāna ūdeni un apbrīnojami krāsainu zemūdens pasauli. Cilvēks pa ūdeni pārvietojas, peldot tieši zem ūdens virsmas. Snorkelēšanas maska nodrošina iespēju atrasties zem ūdens joprojām brīvi elpojot, lai netraucēti varētu vērot zemūdens dzīvi - koraļļu rifi, simtiem mazu krāsainu zivtiņu, bruņurupuči, mantas utt., viss pēc dabas noskaņojuma. Mēs dosimies izbraucienā ar laivu, lai peldētu tieši snorkelēšanai izmeklētās vietās. 

 

 

BRAUCIENS UZ BLAKUS SALĀM

Maldīvijā ir vairāk kā 1,200 salas, no kurām apdzīvotas ir 200. Mēs apciemosim divas blakus salas, kas ir tikai vietējo iedzīvotāju apdzīvotas - Fhendoo un Goidhoo. Tūristi šajās salās uzturas ļoti reti, vai neuzturas vispār un tās ir interesantas ar savu autentisko vidi un ciemata dzīvi. Uz katras no šīm salām mums pietiks tikai ar pāris stundām, lai tās pilnībā izstaigātu, izpētītu un iepazītos ar vietējiem iedzīvotājiem. 

 

 

EKSPEDĪCIJA UN PIKNIKS UZ NEAPDZĪVOTAS SALAS

Mēs dosimies uz pilnībā neapdzīvotu salu! Šajā eksotikas paradīzē mēs brīvi pavadīsim dienu un ieturēsim pikniku maldīviešu stilā- svaigas, tikko nozvejotas un uz kokosa oglēm grilētas zivis (protams, mēs rūpēsimies arī par vegāniem). Sala, ko klāj perfektas, baltas smiltis un palmu džungļi, ir maziņa un tai var apiet apkārt 20 minūšu laikā. Salas dabu un iespaidus nav iespējams pat aprakstīt - sajūtas būs kā pasakā, vai fantāziju filmā (mēs nepārspīlējam). Maldīvijas dabas ir unikāla - tas ir vienkārši jāredz, jāsajūt un jāpiedzīvo! 

 

 

KULTŪRAS PIEREDZE KOPĀ AR VIETĒJIEM ZVEJNIEKIEM

Kopā ar vietējiem ciemata zvejniekiem mēs dosimies ekskluzīvā zvejošanas tūrē ar laivu Indijas okeāna atklātajos ūdeņos. Zivis ir galvenā Maldīvu salu pārtikas prece un eksporta prece, un teju katrā maldīviešu ģimenē kāds nodarbojās ar zvejošanu. Tā būs lieliska iespēja ielūkoties maldīviešu kultūrā un iemācīties eiropiešiem nepazīstamu zvejošanas metodi. Iespējams, ja mums paveiksies ar dabas gribu, mēs brauciena laikā redzēsim delfīnus un vaļus.

 

 

SPORTA AKTIVITĀTES UN SPĒLES

Katrs rīts mums sāksies ar fitnesa rīta rosmi, bet vakaros mēs veiksim viegli nomierinošu vingrošanu. Nereti mūsu treniņos piedalās arī vietējo iedzīvotāju bērni, kas sniedz papildus emocijas. Treniņus vadīs Viesturs Saldavs - viens no populārākajiem fitnesa treneriem Latvijā un Veselības gada balvas laureāts. Brīvajā laikā mēs spēlēsim pludmales volejbolu, futbolu, stafetes un dažādas citas spēles (kopā ar vietējiem iedzīvotājiem), dosimies pastaigās un skrējienos (pēc katra spējām) pa salu un ap salu. Sporta aktivitātes nav obligātas, un, ja kāds jutīsies noguris no tām, droši varēs atveltīt laiku priekš sauļošanās. 
 

 

VIETĒJĀ VALŪTA UN KABATAS NAUDA

Vietējā valūta ir rufijas, bet visur var norēķināties ar dolāriem. Tiem, kurus interesē suvenīri, piemēram, magnētiņi (5-7 USD) ieteicams ņemt līdzi sīkās USD banknotes, jo atlikums tiks izdots rufijos. Fulhadhoo salā būs veikals, kur varēs iegādāties saldumus un atspirdzinošos dzērienus. Nometnes laikā nav slēptu papildus izdevumu, tāpēc, ja neplāno ēst saldumus, braukt ar ūdens motociklu vai SUP dēli, Tev papildu nauda nebūs nepieciešama. Ja plāno līdzīgas aktivitātes, kā pieminēts, tad līdzi ņem vismaz 100 USD. 

 

IEVĒRĪBAI

CEĻOŠANA PANDĒMIJAS LAIKĀ IETVER DAUDZ RISKUS. GAN SASLIMT AR COVID INFEKCIJU, GAN PIEDZĪVOT REISU ATCELŠANAS UN TAMLĪDZĪGI. BRĪDINĀM, KA MALDĪVIJĀ NE VISĀS SALĀS IR SASNIEDZAMA EIROPAS LĪMEŅA MEDICĪNA. PAR CEĻOJUMU UN DROŠU ATGRIEŠANOS MĀJĀS NAV IESPĒJAMS SNIEGT NEKĀDAS GARANTIJAS. PIEDALIES TIKAI TAD, JA LABI TO APZINIES UN ESI PĀRLIECINĀTS PAR SEVI. MĒS NEUZŅEMAMIES NEKĀDU ATBILDĪBU.

Katrs dalībnieks pats sev pērk avio biļetes. Mēs palīdzēsim. Reisu atcelšanas gadījumā tikai pati aviokompānija sniedz zaudējumu atgriešanas garantijas. Avio biļešu cena ir norādīta aptuveni. Biļetes var sanākt gan nedaudz lētāk, gan pat arī dārgāk.

Dalībniekam ir jābūt papildus "rezerves līdzekļiem", ja gadījumā, pandēmijas dēļ, nokļūšana mājās pēkšņi paliek sarežģītāka.

Dalības maksa jāmaksā tikai ierodoties Maldīvu salās, maldīviešiem un tikai USD valūtā (ne vecāku par 2001. gada druku) pēc tā brīža aktuālā EUR-USD kursa. Nometnei var pievienoties jebkurš ar jebkādu fizisko sagatavotību un no jebkuras pasaules valsts. Nodrošinātie transfēri attiecas tikai uz grupas norādītajiem ielidošanas/izlidošanas laikiem. Ceļojuma galvenās vērtības ir unikāla pieredze un unikāla vide, tāpēc ceļojums patiks cilvēkiem ar šādām interesēm. Maldīvu salu resortu ērtības un izsmalcināta apkalpošana šajā ceļojumā, diemžēl, nav. Dalībniekiem ir jāapzinās, ka viņi ir ciemiņi un ir jāciena apkārtēja vide, kultūra un vietējie iedzīvotāji.

 

 

 

 

KONTAKTI:

Jautājumiem:
fitnessabc.lv@gmail.com

Fitness ABC vadītājs:
Viesturs Saldavs

mob.: +371 28389159
( tikai whatsapp )

#PADOTIESAIZLIEGTS