NOMETNE MAROKĀ AR JĀNI ZIEDIŅU

7 dienas = 440 EUR = viss iekļauts

 

PAR NOMETNI

7 naktis Afrikas valstī Marokā, vienā no pasaules labākajiem sērfošanas kūrortiem, kur saulīte spīd 365 dienas gadā. 4 sērfošanas sesijas kopā ar profesionāliem Marokas instruktoriem un ikrīta treniņi ar Latvijas profesionālā kikboksa un fitnesa zvaigzni Jāni Ziediņu. Nedēļas laikā, papildus sērfošanai un treniņiem, dalībnieki izbaudīs visas labākās Marokas aktivitātes- Paradīzes ielejas ekspedīcija, tuksnesis un smilšu sērfošana, pārgājiens kalnos, pludmales pārgājieni, Agadiras pilsēta, tirgus laukumi, hamman pirts u.c.. Mēs dzīvosim viesu mājā, kas atrodas tikai 200 metrus no Atlantijas okeāna krasta. 

 

GRŪTĪBAS PAKĀPE

 

PIETEIKŠANĀS

Raksti e-pastu uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Vietas rezervāciju nometnē garantē iepriekš iegādātās avio biļetes, kas ir kā apliecinājums, ka tiešām būsi braucējs. Avio biļešu sarakstu meklē zemāk.

 

APMAKSAS VEIDS

Tikai ierodoties Marokā. Nav priekšapmaksas, tādējādi ir iespējams laicīgi pieteikties un līdz ceļojumam iekrāt attiecīgo summu.

 

NORISES DATUMI

2019. 15. - 22. oktobris = brīvas vietas

 

IZMAKSAS UN TAJĀ IEKĻAUTAIS

440 EUR + nokļūšana ( avio 150 - 250 EUR )
 
Iekļauts: 7 naktis viesu mājā, visi transfēri, visas ēdienreizes, visas minētās aktivitātes - 4 sērfošanas sesijas profesionāla instruktora vadībā un viss tam nepieciešamais ekipējums, Paradīzes ielejas ekspedīcija, tuksnesis un smilšu sērfošana, pārgājiens kalnos uz Agadiru, pludmales pārgājiens uz Taghazout ciematu, Agadiras pilsētas ekskursija, hamman pirts apmeklējums un pārgājiens Aourir ciematā. Nav slēptu izmaksu. 
Nav iekļauts: nokļūšanu līdz Agadirai un atpakaļ (avio biļetes), jebkādas papildu aktivitātes, kas nav minētas aprakstā, dzeramais ūdens ārpus ēdienreizēm, suvenīri.

 

CEĻOJOT UZ MAROKU

Latvijas Republikas pilsoņiem iebraukšanai un ceļojumam pa Maroku nav nepieciešama vīza. Pasei ir jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Nepilsoņa pases īpašniekiem nepieciešama vīza. Marokā nav nepieciešamas īpašas vakcinācijas.

 

KĀPĒC AR MUMS? 

Fitness ABC komanda uz Maroku dodas jau vairākus gadus. Mēs esam aizvadījuši jau vairāk kā 30 nometnes, aizveduši vairāk kā 400 dalībniekus un nekad neesam atcēluši nevienu nometni. Mēs sadarbojamies tikai ar vietējiem iedzīvotājiem, un cenšamies dalībniekiem sniegt tikai maksimāli autentisku Marokas pieredzi. Ceļojumā piedalīsies arī Fitness ABC vadītājs Viesturs Saldavs. 

 

 

Atsauksmes no aizvadītās nometnes meklē komentāros zem posta - šeit!LĪDZI SOMĀ

Sporta apavi (vislabāk 2 pāri), pludmales apavi, peldkostīms, vasarīgas un vieglas drēbes, bet vakariem siltākas drēbes, pieres lukturītis un mazā mugursoma, ko paņemt līdzi pārgājienos. Mazā pudelīte, kurā uzpildīt ūdeni, pludmales dvielis un aptieciņa. 

 

DZĪVOŠANA

Bildes no mūsu viesu mājas – šeit!

Dalībnieki tiks izvietoti jaunā, komfortablā viesu mājā, kas atrodas tikai 200 m no Atlantijas okeāna krasta, un vienlaicīgi, tā atrodas arī pašā Agadiras ciemata Aourir centrā (40 min brauciens no lidostas) no kurienes ir ērti un viegli sasniedzamas visas Marokas iespējas. Dalībnieki tiks izvietoti numuriņos pa trīs, bet par papildus piemaksu ir iespējams dzīvot divatā, vai arī vienam pašam. Visi viesu mājas numuriņi ir jauni, kvalitatīvi, tīri ar atsevišķu dušu un WC. Katrā numuriņā ir arī kondicionieris un TV. Viesu mājā ir pieejams arī bezmaksas WI- FI tīkls. Viesu mājas personāls numuriņu uzkopšanu veic katru dienu, un tas nozīmē, ka katru reizi atgriežoties no dienas aktivitātēm, tu apgulsies saklātos, baltos palagos. Pirmajā stāvā ir kafejnīca, kur par ļoti labām cenām ir iespējams baudīt kafiju, tēju, svaigi spiestas sulas, augļu kokteiļus, dažādus ēdienus un saldumus, bet no mājas terases ir viegli saredzami lielie okeāna viļņi. 

Piemaksa no dalībnieka, ja 2 dalībnieki vēlas dzīvot divvietīgajā “double room” istabā: + 20 EUR (kopā par 7 naktīm).

Piemaksa no dalībnieka, ja dalībnieks vēlas dzīvot vienvietīgajā “single room” istabā: + 120 EUR ( kopā par 7 naktīm).

 

 

TRENIŅI AR JĀNI ZIEDIŅU

Jānis Ziediņš ir profesionāls sportists tā statusa tiešākajā nozīmē – vairāku karatē turnīru uzvarētājs, Crossfit un Spartan Race entuziasts, “Nike training day” treneris, šī brīža Baltijas profesionālā kikboksa LNK čempiona jostas īpašnieks, un viens no populārākajiem fitnesa treneriem Latvijā. Vērts piebilst, ka Jānis ir arī fantastiska personība, kas atstās iespaidus un sniegs motivējošu enerģijas lādiņu jebkuram. Katru rītu, Atlantijas okeāna krastā, dalībnieki aizvadīs fitnesa treniņu, kurā būs arī cīņu elementi (“fitness boxing”). Šajos treniņu elementos nebūs reāla kontakta ar partneri, proti, dalībniekiem nebūs jācīnās vienam ar otru, ja, protams, kāds to nevēlēsies atsevišķi, jo Jānis savā ikdienā trenē arī profesionāļus. Treniņi paredzēti arī tiem, kas šādu fitnesa veidu mēģinās pirmo reizi, un noteikti būs pa spēkam arī tiem cilvēkiem, kam ir tikai vidēji zema fiziskā sagatavotība. Treniņi, protams, nav obligāti. 

Jānis Ziediņš mūziķa Reika videoklipā: ŠEIT!

 

 

SĒRFOŠANA

Kopā ar vietējiem profesionāļiem, sērfošanas instruktoriem, dalībnieki aizvadīs 4 sērfošanas sesijas. Katrs dalībnieks saņems savu sērfa dēli un savam izmēram piemērotu hidrotērpu, kas ir jauns, nenolietots un Fitness ABC iegādāts. Pateicoties siltajam klimatam, kas šeit valda cauru gadu, un Atlantijas okeāna viļņiem, kas pastāvīgi sniedzas vairāku metru augstumā, vieta, kur mēs mācīsimies sērfot, tiek uzskatīta par vienu no pasaules labākajiem sērfošanas kūrortiem. Šeit trenējās Marokas labākie sērfotāji, un uz šejieni dodas profesionāļi no visas pasaules.  Dalībniekiem nav nepieciešama nekāda iepriekšējā pieredze un iemaņas ne sērfošanā, ne kādā citā ūdens sportā, kā arī lielākā daļa mūsu nometņu dalībnieku sērfošanu nav nekad mēģinājuši. Mūsu nometnes mērķis nav jauni profesionāļi, bet gan, lai katrs dalībnieks nometnes laikā kvalitatīvi paspēj izbaudīt šo procesu un kultūru pilnībā, saprot un iemācās pēc iespējas vairāk. 

 

  

MAROKAS VIRTUVE

Lai iespaidu un pieredzi radītu gana autentisku un ekskluzīvu, visas ēdienreizes tiks ieturētas vietējo berberu ģimenes mājā, kas atrodas netālu no mūsu viesu mājas. Galdā tiks liktas ļoti bagātīgas, veselīgas un vitamīniem bagātas brokastis, pusdienas un vakariņas, kas būs gatavotas ar īstu ģimenes mīlestību un tikai autentiskā marokāņu stilā. Protams, arī tēja, kafija un sulas. Dalībniekiem ir iespējams laicīgi pieteikties arī pie vegānajām/veģetārajām ēdienreizēm, kas tiks pagatavotas atsevišķi (bez papildu piemaksas). 

 

 

PARADĪZES IELEJAS EKSPEDĪCIJA 

Braucot uz Paradīzes ieleju mūsu pirmā pietura ir Argānu eļļas darbnīca, kur dalībnieki ieturēs brokastis un iepazīsies ar to, kā top “Marokas zelts”, jeb Argānu eļļa. Process noteikti neliksies garlaicīgs,  jo vietējie iedzīvotāji izstrādes procesā neizmanto nekādas ierīces, bet visu paveic tikai ar savām rokām. Ja kādam būs vēlēšanās, tad arī viņš varēs iesaistīties šajā procesā, kā arī šeit būs iespējams iegādāties, Argānu eļļu par vislabāko cenu. Pēc brokastīm mēs sēžamies savā transportā un turpinām ceļu uz Paradīzes ieleju, kas ir viena no skaistākajām un neparastākajām vietām Marokā, un pateicoties saviem dziednieciskajiem nostāstiem, ir ļoti iecienīta pasaules hipiju kultūrā. Atbraucot, dalībnieki uzreiz dosies nelielā pārgājienā ( 4 km) pa taku, ko ieskauj džungļi - ananāsu, vīģu, olīvu koki, dateļu palmas un neskaitāmi citi augi. Skati, kas pavērsies no stāvajām klintīm būs iespaidīgi. Galamērķī mēs gulēsim saulītē uz klinšu akmeņiem un izbaudīsim atmosfēru. Pateicoties mūsu vērtīgajiem kontaktiem ar vietējiem iedzīvotājiem, šeit mums ir zināma tūristu neskarta klints ala, kurai dziļums ir vairāk kā 400 m, un tā noteikti nav atrodama nevienā klasiskajā piedāvājumu brošūrā. Brienot cauri māliem, rāpojot uz ceļiem, lienot pat uz vēdera un izvairoties no sikspārņu bariem, ir iespējams sasniegt šīs alas galu. Parasti uz to parakstās tikai grupas drosmīgākie, kamēr pārējie turpina sauļoties. Pēc tam mēs dosimies uz ūdens avotiem, kur ir iespējas nopeldēties aukstā ūdenī un izbaudīt lēcienus no klintīm. Dienas beigās, tur pat Paradīzes ielejā, mēs ieturēsim vakariņas, ko mums būs pagatavojuši vietējie iedzīvotāji.

 

 

AGADIRAS CENTRS UN TIRGUS 

Braucot ar autobusu, no mūsu ciemata uz Agadiras centru, pirmais pieturas punkts ir lielā “Agadir Oufella” kalna virsotne, kur atrodas sens musulmaņu cietoksnis, un no kuras paveras iespaidīgs skats uz visu Agadiru. Kalna virsotnē ir iespēja izjāt ar kamieļiem un nobildēties ar pieradinātām čūskām. Pēc tam mēs braucam lejā un dodamies pastaigā pa promenādi, ko mēs paši esam iesaukuši par “mazo Kaliforniju”, jo blakus esošā pludmale, palmas, sērfotāji, skrituļslidotāji un mūsdienīgi stilīgo jauniešu burzma atgādina TV redzētos ideālus. Promenādē mēs pavadīsim laiku uzņemot fotomirkļus un ēdot saldējumu. Tālāk mēs dosimies 3 km gājienā cauri pilsētai uz Agadiras lielāko tirgus laukumu, kur pilnībā nomainīsies kontrasti, un sāksies īstā Āfrikas pasaule. Tirgū ir iespējams iegādāties pilnīgi visu – sākot ar dzīviem dzīvniekiem, visiem iespējamajiem Marokas pārtikas produktiem, un beidzot ar mūzikas instrumentiem, mēbelēm un viltotiem Iphone tālruņiem. Dalībniekiem tiks dots brīvais laiks tirgus izpētei un sev nepieciešamo suvenīru iegādei. Pēc tirgus apmeklējuma mēs dosimies uz nomaļu, blakus esošu mikrorajonu, vietu, kurā jūs noteikti neredzēsiet nevienu citu tūristu. Šajā rajonā mūs ciemos uzņems ļoti labsirdīga Marokāņu ģimene, kas ir mūsu draugi, un mēs kopā ieturēsim vēlās pusdienas. Tā kā viens no ģimenes locekļiem labi runā angļu valodā, jums būs iespēja ne tikai redzēt kā dzīvo “īsts vidējais marokānis”, bet arī uzdot sev visus interesējošos jautājumus par marokāņu ikdienu un kultūru. 

 

 

TUKSNESIS, “SANDBOARDING” UN PIKNIKS TUKSNESĪ 

60 km attālumā no mūsu ciemata, okeāna krastā, atrodas “Mazais tuksnesis”, kas ir ļoti iecienīts starp “sand boarderiem”, jeb smilšu sērfotājiem un profesionālajiem fotogrāfiem, jo skati, kas paveras no gigantiskajiem tuksneša smilšu pauguriem nav aprakstāms, un tieši šajā vietā ir novērojams viskrāšņākais saules riets. Dalībniekiem tiks dots brīvais laiks, lielisku foto mirkļu uzņemšanai, saules baudīšanai un smilšu sērfošanai, jo mums līdz būs tam nepieciešamais ekipējums. Tuksnesī ieturēsim pikniku, ko mums pagatavos mūsu marokāņu pavārs, un izbaudīsim saulrietu. Vērts piebilst, ka ceļš uz un no tuksneša ir ļoti baudāms – klintis, kalni, milzīgi stāvkrasti, ciemati un gigantiskas banānu plantācijas. 

 

 

PĀRGĀJIENS UZ THAGAZOUT CIEMATU

Ejot 8 km gar pašu pludmales krastu mēs nonāksim mazā zvejnieku ciematiņā, kas šobrīd ir viena no populārākajām vietām sērfotāju kultūrā, jo ciemats ir uzbūvēts pašā okeāna krastā. Kopā mēs dosimies pastaigā pa ciemata promenādi, un tad dalībniekiem tiks dots brīvais laiks ciemata izpētei. Atpakaļ mēs dosimies ar transportu. 

 

 

PĀRGĀJIENS UZ AGADIRU

17 km pārgājiens no Aourir ciemata, pāri kalniem, līdz “Agadir Oufella” kalna virsotnei. Tas noteikti nav fiziski vienkāršs uzdevums, kas, iespējams, nebūs pa spēkam ikkatram, bet tieši tāpēc ļoti vērtīgs, jo vietas, kur mēs iesim ir tūristiem nepazīstamas, un mūsu klātbūtne nereti tur rada pat pārsteigumu. Šajā pārgājienā Marokas kontrasti tiks izbaudīti pilnībā - Jūs redzēsiet ikdienas burzmu un cilvēku dzīves nomaļos ciematos, pa ielām klaiņojošus kamieļus, aitas un kazas, un visu to, kas Eiropā nav iedomājams. Klinšainajos kalnos Jūs redzēsiet nožēlojamas graustu mājas, kur dzīvo paši nabadzīgākie ļaudis, bet tur pat, aiz kalniem pilsētā- lepnu māju rajonus ar ekskluzīvām automašīnām un privātajām jahtām, kur dzīvo Marokas turīgākais slānis. Finišā mēs baudīsim skatus un ogļhidrātus - saldējumu. Atpakaļ mēs dosimies ar transportu. 

 

 

PĀRGĀJIENS AOURIR CIEMATĀ UN TRADICIONĀLĀ MAROKAS PIRTS

Tradicionālā Marokas pirts, ko sauc par Hamman saunu, kas noteikti daudziem būs kā īsts kultūršoks. Saunā ir iespējams pasūtīt arī masāžu, tikai brīdinām, ka masāža ietver sāpīgus laušanas paņēmienus. Līdz saunai mēs dosimies nelielā 3 km pārgājienā, izmetot loku caur Aourir zemnieku dārziem. 

 

 

ZEMNIEKU TIRGUS APMEKLĒJUMS

Katru trešdienu Aourir ciematā ir zemnieku tirgus, kur par vislabākajām cenām var iegādāties dārzeņus, augļus, riekstus, vīģes, dateles, tējas, garšvielas un pārējo. 

 

 

----------

Atsevišķām interesēm: 

PRIVĀTĀ SĒRFOŠANAS NODARBĪBA

+ 50 EUR (dēļa un hidrotērpa noma, 2 h nodarbība)

Tiem, kam sērfošana būs iepatikusies pilnā apmērā, iespējams, būs pasūtīt arī privāto nodarbību viens pret viens ar instruktoru. Papildus sērfošanas nodarbība grupā, dalībniekam izmaksās 25 EUR, ja ir vismaz 2 papildus sērfot gribētāji. 

----------

TIKAI MAROKAS AUTENTISKĀ VIDE

Fitness ABC komanda uz Maroku dodas jau vairākus gadus, un gan mūsu pieredze, gan vērtīgie kontakti noteikti atstās iespaidu un ļaus ieraudzīt īsto Maroku, un nevis tikai to, kas paredzēta tūrisma industrijai. Mūsu galvenie sadarbības partneri ir mūsu draugi – vietējā marokāņu berberu ģimene, kas ikdienā nenodarbojas ar tūrisma pakalpojumiem, viņu darbs ar mums ir tikai draudzība un patika pret latviešiem, un tieši Fitness ABC komandu. Ar mums Tu vari būt drošs, ka saņemsi tikai labāko un par vislabāko cenu. Kā arī, mēs gādāsim, lai neviens dalībnieks ceļojuma laikā netiek apkrāpts par jebkādiem atsevišķiem pakalpojumiem, suvenīru iepirkumiem, takša pakalpojumiem un tamlīdzīgi -  samaksā taisnīgu cenu, kas ir vienlīdzīga ar to, ko maksā arī vietējie iedzīvotāji. Ja nometnes dalībniekam ir kādi jautājumi par Maroku un kādas atsevišķas intereses – tu vari griezties pie mums, mēs piesaistīsim vietējos iedzīvotājus, un kopā centīsimies darīt vislabāko. 

 

 

IEVĒRĪBAI

Maksa jāmaksā tikai uz vietas Marokā un tikai EUR valūtā. Valsts nacionālā valūta - Marokas dirhams.  EUR pret dirhamiem var samainīt valūtas maiņas punktos Marokā uz vietas (blakus mūsu viesnīcai). Ārpus Marokas mainīt Marokas dirhamus nav izdevīgi. Fitness ABC nekad neatceļ savus pasākumus, un tie notiek pat tad, ja ir tikai 1 dalībnieks. Līdz šim mēs esam aizvadījuši jau vairāk kā 30 nometnes, un uz Maroku aizveduši kopā vairāk kā 400 dalībniekus. 

 

 

 

KONTAKTI:

Jautājumiem:
fitnessabc.lv@gmail.com

Fitness ABC vadītājs:
Viesturs Saldavs

mob.: +371 28389159
( tikai whatsapp )

#PADOTIESAIZLIEGTS