UŽAVA - JŪRKALNE - PĀVILOSTA

48 KM / 2 DIENAS

 

PAR PĀRGĀJIENU

Jūrkalnes stāvkrasts – viens no skaistākajiem, neskartajiem dabas stūrīšiem Eiropā - tā to 2019.gadā ir novērtējis prestižais “CNN TRAVEL”, ievietojot Jūrkalni pašā pirmajā vietā starp citām 20 “CNN” izvēlētajām Eiropas dabas skaistākajām vietām. Nevar apšaubīt to, ka 48 km garais maršruts “Užava - Jūrkalne - Pāvilosta” liks aizrauties ikviena ceļotāja elpai, jo brīžiem skati un sajūtas ir pavisam sireālas, tās rada izbrīnu- vai tiešām mēs esam Latvijā? Īpaši unikāla un jūtama ir šīs piekrastes vientulība, jo daudzām šī posma skaistākajām pludmalēm piebraukt tuvumā ar auto nemaz nav iespējams. Tas nozīmē tikai to, ka lai tās atklātu, ir jāauj pārgājiena apavi un kopā ar mums jādodās īstā divu dienu piedzīvojumā. Mēs uzdrīkstamies apsolīt, ka tu būsi ļoti pārsteigts par to, kas slēpjas mūsu mīļajā Latvijā un diženajā Baltijas jūras krastā. 
 
Iesim lēnām un nesteidzīgi, pilnībā izbaudot pārgājiena burvību. Individuāla pieeja - mazā grupā kopā ar Fitness ABC vadītāju Viesturu Saldavu. Būs pa spēkam arī tiem, kuri šādā pārgājienā dosies pirmo reizi. Papildu iedvesmai ielūkojies šeit: INSTAGRAM LINKS

 

MARŠRUTS

48 km / 2 dienas. 
Užava - Jūrkalne - Pāvilosta
 

NORISES LAIKS

5. - 6. jūnijs 2021. gads - REZERVĒTS
12. - 13. jūnijs 2021 - REZERVĒTS
10. -11. jūlijs 2021 - BRĪVAS VIETAS

PIETEIKŠANĀS

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Maza grupa. Vietu skaits ir IEROBEŽOTS. 
 

IEŠANAS TEMPS

Pilnā ekipējumā, lēnām un nesteidzīgi, pilnībā izbaudot pārgājiena burvību. Ejot no agra rīta līdz saulrietam un ieturot regulāras, cikliskas atpūtas, mēs dienā noiesim ne vairāk kā 25 km. Pārgājieniem mēs iesim nepilnas 2 dienas (otrās dienas vakarā atgriežoties mājās). Tas būs pa spēkam arī dalībniekam bez jebkādas pārgājienu pieredzes. 

 

GRŪTĪBAS PAKĀPE

 

DALĪBAS MAKSA UN PAPILDU IZMAKSAS

45 EUR = dalība pārgājienā, nakts kempingā (teltī). 
+ ēdiens (5 - 10 EUR dienā) 
+ 35  EUR (abos virzienos kopā), ja nepieciešams organizēts privātais transports no Rīgas līdz Užavai un no Pāvilostas atpakaļ uz Rīgu. 
 
Dalības maksa ir jāmaksā tikai ierodoties pasākumā. NAV PRIEKŠAPMAKSAS. 

 

KĀPĒC AR MUMS?

Fitness ABC vadītājs, pasaules apceļošanas entuziasts un šo pārgājienu mentors ir Viesturs Saldavs. Viņš dažādos gadalaikos ir nogājis visu Latvijas piekrasti un šo maršruta daļu 5 reizes. Mums ir ne tikai pārgājienu pieredze Latvijā, bet arī ārzemēs un jau iepriekš esam veduši individuālas grupas tādos pārgājienos - sarežģīti un pat daudz garāki. Kopā ar mums tos veiksmīgi ir finišējuši arī cilvēki seniora vecumā. Mūsu zināšanas un pieredze tev liks justies droši. 

 


 

Katram dalībniekam garantējam individuālu pieeju. Mēs izveidosim Whatsapp grupas čatu, kā arī noorganizēsim grupas tikšanos klātienē, un, ja kādam nebūs iespēja tikt uz tikšanos, ar dalībniekiem tiksimies individuāli, lai pilnībā izskaidrotu visas nianses, kā arī nepieciešamo šim pārgājiena piedzīvojumam. 

 

PIESAKIES TIKAI TAD, JA ESI APZINĀJIES ŠOS PUNKTUS

  • Motivācija ir tavs otrais vārds, tiešām esi gatavs piedalīties. Zini, ka nemainīsi savus plānus, un esi gatavs cīnīties par uzvaru sevī.
  • Tev ir jābūt pilngadīgam. Tev ir jābūt pārliecinātam, ka tavs veselības stāvoklis ir pilnībā atbilstošs šādam pārgājienam.
  • Tev ir jānodrošina sev iespēja tik mājās jebkurā brīdī, ja gadījumā cietīsi neveiksmi – draugs, kurš tev var atbraukt pakaļ jebkurā laikā. 
  • Tev ir jābūt pamata ekipējumam vai iespējai to iegādāties/aizņemties: pārgājiena soma, ērti apavi, guļammaiss, telts (kad grupa būs nokomplektēta, mēs izplānosim kā gulēsim teltīs, lai katram tās nebūtu nepieciešamas). 
  • Fitness ABC neuzņemas atbildību par tavu veselības stāvokli pasākuma laikā, kā arī pēc tā. 
  • Fitness ABC komanda apņemas būt tavi “treneri”, “psihologi” un “mentori”, bet mēs nekad nebūsim tavs “apkalpojošais personāls” vai tie, uz ko tu varēsi izlādēt savas dusmas un nevarēšanu. Pirms piesakies, apdomā to, jo īpašos gadījumos izslēgt no komandas mēs varam arī pārgājiena laikā.

 

VAI TAS TIEŠĀM IR PRIEKŠ TEVIS?

Mūsu uzdevums ir panākt to, lai tu kopā ar mums sasniegtu sev nostādīto mērķi, bet tev pašam ir jāprot pienācīgi sevi novērtēt, lai nerastos pārpratumi un jāsaprot, ka šis noteikti nav komforta pasākums. 
Fitness ABC vienmēr ir par saliedētību, komandas darbu un galvenais – vienlīdzību. Tas nozīmē, ka vājākais ir stiprākais un stiprākais ir vājākais, un neviens nekad netiks atstāts vai aizvainots. Strīdēties mūsu pasākumos ir aizliegts. 
Ja tu esi no tiem, kuriem patīk izrauties no komandas, steigties uz priekšu un pazust no pārējiem, tad šis gājiens nebūs tev. Ja tevī mīt sacensības gars un alksti ar kādu sacensties, tad mums ir citi pasākumi, kur mēs labprāt tevi izaicinātu uz sacensību gan ātrumā, gan izdzīvošanā, bet ne šajos pārgājienos. 
Šie pārgājieni tiek organizēti, lai iepazītu Latvijas dabu, rastu sevī mieru, harmoniju, izjustu dabas spēku, pozitīvas sajūtas, uzvaras garšu sevī, labi pavadītu laiku kopā ar labiem cilvēkiem, un, iespējams, pat iegūtu jaunus draugus.
  
Maršruta kartei ir tikai ilustratīva nozīme - tajā nav attēlotas šķēršļu apiešanas vietas. 
 
 
 
ATSAUKSME: augstāk redzemā stāvkrasta bilde pieder Mārim Lazdānam (@marislazdans)

 

 

KONTAKTI:

Jautājumiem:
fitnessabc.lv@gmail.com

Fitness ABC vadītājs:
Viesturs Saldavs

mob.: +371 28389159
( tikai whatsapp )

#PADOTIESAIZLIEGTS