FUNKCIONĀLIE TRENIŅI EZERKRASTU VSK STADIONĀ

Maksimāla atdeve - maksimāliem raksturiem

 

VIETA

Ezerkrastu vidusskolas stadions
 

LAIKS

no 13. maija
 
Pirmdienas  - 18:00 
Trešdienas - 18:00 
Piektdienas - 19:00 (neregulāri)
 
Treniņa ilgums ir intensīvas 60 minūtes. Treniņi notiek jebkādos laikapstākļos. 
 

KAM PAREDZĒTS

Labi motivētiem, draudzīgiem, apķērīgiem cilvēkiem ar labu fizisko sagatavotību. Cilvēkiem, kuri jau labi pārzin klasisko vingrinājumu tehnikas un nešaubās par savām spējām. Cilvēkiem, kuri nebaidās no asām izjūtām un kuriem ērtības nav vērtības. Treniņos tiek izmantots smagais inventārs - Tev ir jābūt jau zināšanām. Treniņus drīkst apmeklēt tikai pilngadību sasniegušie. 
 

PIETEIKŠANĀS

Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. Maksimālais dalībnieku skaits ir 10 cilvēki grupā, ievērojot jaunos MK noteikumus. Pieteikšanās formu meklē aprakstā zemāk. Pieteikšanās tiek atvērta katra treniņa norises dienas rītā. 

 

DALĪBAS MAKSA

2 EUR ( vai vairāk, ja vēlies)
 

GRŪTĪBAS PAKĀPE

 


 

Piesakies atbildīgi! Cieni citus sportot gribētājus - tā kā dalībnieku skaits ir stingri ierobežots, tad piesakies tikai tad, ja skaidri zini, ka apmeklēsi treniņu un nepārdomāsi. Ja tu esi pieteicies treniņam - atteikties nav iespējams. Ja dalībnieks piesakās treniņam un uz to neierodas, diemžēl, turpmāk viņa pieteikums tiks ignorēts. Treniņus nedrīkst kavēt un uz tiem ir jāierodas laicīgi. Ja netiec uz treniņu nopietna, attaisnojoša iemesla dēļ (laikapstākļi netiek par tādiem uzskatīti), tad sazinies ar mums e-pastā. Neapmeklē treniņu, ja jūties apslimis (atsaki rakstot e-pastu).   

Atceries - stingri ievēro 2 metru distanci no pārējiem dalībniekiem, no tā ir atkarīga gan Tava, gan apkārtējo drošība, kā arī tas, lai šiem treniņiem ļautu notikt turpmāk. Nekautrējies to atgādināt arī citiem dalībniekiem, ja redzi, ka tas ir nepieciešams. 

Piesakoties tu apliecini, ka tava sagatavotība un veselība ir pilnībā atbilstoša šādām nodarbībām. Fitness ABC neuzņemas nekādu atbildību par tavu veselību treniņa laikā vai pēc tā. 

 

PIETEIKŠANĀS. PIRMDIENA, 18:00

PIETEIKŠANĀS. TREŠDIENA, 18:00

 

 

 

KONTAKTI:

Jautājumiem:
fitnessabc.lv@gmail.com

Fitness ABC vadītājs:
Viesturs Saldavs

mob.: +371 28389159
( tikai whatsapp )

#PADOTIESAIZLIEGTS