FITNESA TRENIŅI ZIEDOŅDĀRZĀ

Motivējoša komanda - motivētiem cilvēkiem

 

VIETA

Rīga, Ziedoņdārzs.
 

LAIKS

2021. GADA PAVASARIS/VASARA
Treniņa ilgums ir 55 intensīvas minūtes.
Treniņi notiek jebkādos laikapstākļos. 
 

BONUSI

Apmeklē treniņus un nonāc mūsu komūnā
 

PIETEIKŠANĀS

Nav iepriekšēja pieteikšanās. 

 

DALĪBAS MAKSA

1 EUR (vai mazāk, vai vairāk, ja vēlies)
 

GRŪTĪBAS PAKĀPE

 

KAM PAREDZĒTS

Labi motivētiem, draudzīgiem cilvēkiem ar vidējo fizisko sagatavotību. Cilvēkiem, kuriem ir interese un vēlme iemācīties ko jaunu, progresēt, un nonākt mūsu vērtīgajā komūnā. Treniņus drīkst apmeklēt tikai pilngadību sasniegušie. 

 


 

 

* Apmeklē 10 treniņus un saņem 30 EUR atlaidi jebkuram Fitness ABC ārzemju ceļojumam. Tas attiecas uz visiem mūsu ceļojumiem ārpus Baltijas valstu robežām. Šo atlaidi var izmantot tikai pats dalībnieks. Ja tev jau ir atlaide no vēl kāda mūsu pasākuma, tad tās būs jāizmanto dažādiem ceļojumiem, proti, atlaides nesummējas, lai izmantotu vienam mūsu ceļojuma piedāvājumam. Atlaide ir jāizmanto līdz 2022. gadam. Ar mūsu ceļojumiem var iepazīties sadaļā CEĻOJUMI. Ja būsi apmeklējis vismaz 20 treniņus, tad tu piedalīsies izlozē, kur būs iespēja uzvarēt dalību Fitness ABC fitnesa un sērfošanas nometnē Marokā. Balva iekļauj dalības maksu nometnē un visas piedāvātās papildus ekskursijas. Balva neiekļauj avio biļetes. Balva ir jāizmanto līdz 2022. gadam, par konkrētu datumu mēs vienosimies ar uzvarētāju personiski. Izloze notiks publiski pēdējā treniņa beigās, kas tiek paredzēts augustā/septembrī.

Ja vēlies iegūt šos papildu bonusus, tad jautā trenerim šādu kartiņu, un pēc katra treniņa personīgi piesakies pēc zīmoga. 

 

 

KONTAKTI:

Jautājumiem:
fitnessabc.lv@gmail.com

Fitness ABC vadītājs:
Viesturs Saldavs

mob.: +371 28389159
( tikai whatsapp )

#PADOTIESAIZLIEGTS