FITNESA TRENIŅI ZIEDOŅDĀRZĀ

Motivējoša komanda - motivētiem cilvēkiem

 

VIETA

Rīga, Ziedoņdārzs.
 

LAIKS

Pirmdienas - 19:00 un 20:05
Otrdienas  - 19:00 un 20:05
Trešdienas - 19:00 un 20:05
Ceturtdienas - 19:00 un 20:05
 
Treniņa ilgums ir 55 intensīvas minūtes.
Treniņi notiek jebkādos laikapstākļos. 
 

BONUSI

Apmeklē vismaz 10 treniņus un iegūsti 30 EUR atlaidi jebkuram Fitness ABC nākotnes ārvalstu ceļojumam. Ja būsi apmeklējis vismaz 20 treniņus, tad piedalīsies izlozē, kurā būs iespēja uzvarēt Fitness ABC sērfošanas nometni Marokā, Āfrikā. * 
 

PIETEIKŠANĀS

Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. Maksimālais dalībnieku skaits ir 24 cilvēki grupā, ievērojot jaunos MK noteikumus. Pieteikšanās formu meklē aprakstā zemāk. Pieteikšanās tiek atvērta katra treniņa norises dienā - agri no rīta (ne agrāk par 07:00). 

 

DALĪBAS MAKSA

1 EUR (vai vairāk, ja vēlies)
 

GRŪTĪBAS PAKĀPE

 

KAM PAREDZĒTS

Labi motivētiem, draudzīgiem cilvēkiem ar vidējo fizisko sagatavotību. Cilvēkiem, kuriem ir interese un vēlme iemācīties ko jaunu, progresēt, un nonākt mūsu vērtīgajā komūnā. Treniņus drīkst apmeklēt tikai pilngadību sasniegušie. 

 


Piesakies atbildīgi! Cieni citus sportot gribētājus - tā kā dalībnieku skaits ir stingri ierobežots, tad piesakies tikai tad, ja skaidri zini, ka apmeklēsi treniņu un nepārdomāsi. Ja tu esi pieteicies treniņam - atteikties nav iespējams. Ja dalībnieks piesakās treniņam un uz to neierodas, diemžēl, turpmāk viņa pieteikums tiks ignorēts. Treniņus nedrīkst kavēt un uz tiem ir jāierodas laicīgi. Ja netiec uz treniņu nopietna, attaisnojoša iemesla dēļ (laikapstākļi par tādiem netiek uzskatīti), tad sazinies ar mums e- pastā. Nenāc uz treniņu, ja jūties apslimis (sazinies e-pastā). 

Piesakoties tu apliecini, ka tava sagatavotība un veselība ir pilnībā atbilstoša šādām nodarbībām, un piekrīti, ka Fitness ABC neuzņemas nekādu atbildību par tavu veselību treniņa laikā vai pēc tā. 

Pieteikšanās tiek atvērta katra treniņa norises dienā - agri no rīta.

CIENI CITUS! PIESAKIES TIKAI TAD, JA 100 % IERADĪSIES. 

 

Šodien ir PIRMDIENA. Pārējās "pogas" ir neaktīvas (rāda, ka vietu nav), ja šodienas "pogas" arī rāda, ka vietu nav, tad visas vietas ir jau rezervētas. Katru reizi, kad tiek aktivizēta pieteikšanās, mēs publicējam "story" @fitnessabc.lv Instagrama kontā.

 
 

* Apmeklē 10 treniņus un saņem 30 EUR atlaidi jebkuram Fitness ABC ārzemju ceļojumam. Tas attiecas uz visiem mūsu ceļojumiem ārpus Baltijas valstu robežām. Šo atlaidi var izmantot tikai pats dalībnieks. Ja tev jau ir atlaide no vēl kāda mūsu pasākuma, tad tās būs jāizmanto dažādiem ceļojumiem, proti, atlaides nesummējas, lai izmantotu vienam mūsu ceļojuma piedāvājumam. Atlaide ir jāizmanto līdz 2022. gadam. Ar mūsu ceļojumiem var iepazīties sadaļā CEĻOJUMI. Ja būsi apmeklējis vismaz 20 treniņus, tad tu piedalīsies izlozē, kur būs iespēja uzvarēt dalību Fitness ABC fitnesa un sērfošanas nometnē Marokā. Balva iekļauj dalības maksu nometnē un visas piedāvātās papildus ekskursijas. Balva neiekļauj avio biļetes. Balva ir jāizmanto līdz 2022. gadam, par konkrētu datumu mēs vienosimies ar uzvarētāju personiski. Izloze notiks publiski pēdējā treniņa beigās, kas tiek paredzēts augustā/septembrī.

Ja vēlies iegūt šos papildu bonusus, tad jautā trenerim šādu kartiņu, un pēc katra treniņa personīgi piesakies pēc zīmoga. 

 

 

KONTAKTI:

Jautājumiem:
fitnessabc.lv@gmail.com

Fitness ABC vadītājs:
Viesturs Saldavs

mob.: +371 28389159
( tikai whatsapp )

#PADOTIESAIZLIEGTS